Nogi do stołów

Producent nóg metalowych do stołów

  • Home
  • Producent nóg metalowych do stołów
producent nóg do stołów

Typy: gotowe, indywidualne zlecenia

Kolory: złoty, srebrny, czarny

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne produkty:

Firma BG Technology jest wykonawcą nóg do stołów, jako producent wyrobów stalowych wspieramy branżę meblarską produkując komponenty meblarskie dla firm w całej Polsce oraz Europie. Nasz oferta zawiera nogi do stołów, które wykonujemy w 100% w naszej hali produkcyjnej. Posiadamy nowoczesne giętarki, walcarki, doświadczony zespół spawaczy, tokarki, frezarki oraz inne maszyny CNC.

Stalowe nogi do stołu, które znajdują się w naszej ofercie doskonale nadają się do zaprojektowania nowoczesnego i eleganckiego stołu. Prosty i intuicyjny montaż nóg do stołów pozwala przykręcić nogi do np. drewnianego blatu w bardzo krótkim czasie. Oprócz nóg meblowych, które przeznaczone są do stołów oferujemy także nogi meblowe niskie, dzięki którym mogą Państwo stworzyć wyjątkowo wyglądające taborety, ławy, stoliki do kawy czy stoliki nocne. 

Nasz bogate doświadczenie w zakresie obróbki metali pozwoli stworzyć praktycznie dowolny projekt nóg stalowych do stołów. Jesteśmy w stanie wykonać stopy meblowe, zachowując przy tym najwyższą jakość wykonania. Jako producent nóg metalowych do stołów swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do producentów z przemysłu meblarskiego, których wspieramy produkując podstawy do mebli. Współpracujemy również z projektantami, architektami i dystrybutorami, którzy chcą zamówić od nas ilości seryjne. 
Ze względu na charakter produkcji nie współpracujemy z klientem detalicznym. 

Nawiązując z nami współpracę w zakresie produkcji nóg do stołów możecie Państwo liczyć na:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wdrożyliśmy ISO 9001:2015 potwierdzający wysoką jakość procesów produkcyjnych w BG Technology. W celu usprawnienia produkcji wdrożyliśmy również systemy ERP do zarządzania produkcją, dzięki czemu wszystkie projekty na nogi do stołów są realizowane płynnie i są w pełni uporządkowane. Po uzgodnieniu szczegółów projektu, jesteśmy w stanie uruchomić dla Państwa dedykowane linie produkcyjne, dzięki którym możemy produkować nogi do stołów w dużych seriach. Posiadamy zautomatyzowaną produkcje i nowoczesne maszyny CNC. Dzięki dobremu planowaniu procesów, każdy z naszych specjalistów dokładnie wie co ma robić, a produkcja ma zagwarantowaną ciągłość.

W celu uzyskania profesjonalnej wyceny na nogi do stołów przejdź do zakładki KONTAKT i wyślij nam szczegóły (rysunki techniczne, ilość potrzebnych nóg, materiał, średnice, promienie itd).

Zapraszamy do współpracy firmy z branży przemysłu meblowego.