Terminowe dostawy

Nasi klienci mogą liczyć na bezpieczeństwo w zakresie procesów magazynowo-logistycznych. 

Dlaczego otrzymasz dostawę w terminie?

Sprawdź jak u nas wygląda proces dostaw i jak dbamy o to, aby Twoja firma otrzymała zamówione detale w umówionym wcześniej terminie.

Krok 1: Zabezpieczenie surowca

Jest to pierwszy etap, bardzo często decydujący o dotrzymaniu umówionego terminu dostawy. W dzisiejszych, niestabilnych czasach istotne są stany magazynowe jeśli chodzi o surowiec oraz dobre relacje z hurtowniami stali. Dbamy o to, aby każdy projekt miał zabezpieczony materiał do produkcji. 

Krok 2: Zabezpieczenie mocy przerobowych

Każda sekunda procesu produkcji jest u nas dokładnie planowana, dlatego przyjmując zlecenie do realizacji wiemy, ile czasu oraz pracowników będzie pracowała nad Twoim projektem. 

Krok 3: Zabezpieczenie materiałów do pakowania

Kolejny bardzo ważny etap wpływający na terminowość dostaw. Już na etapie wyceny danego projektu planujemy dostępność kartonów, palet i innych materiałów do pakowania. 

Krok 4: Procedura pakowania i znakowania

Procedury są ustalane każdorazowo z klientem, tak aby spełnić wymogi jakościowe w zakresie pakowania danego detalu. Dzięki temu Twoja firma otrzymuje detal dokładnie tak zapakowany i oznakowany jak sobie tego życzy. 

Krok 5: Optymalizacja kosztów

W celu optymalizacji miejsca magazynowania oraz załadunku wykonujemy rysunki 2d, dzięki którym optymalizujemy koszty logistyczne. 

Krok 6: Załadunek i transport

Na dzień wysyłki zabezpieczamy samochody i przydzielamy ekipę do załadunku. Każdorazowo robimy zdjęcia z załadunku w celu dokumentacji prawidłowego zabezpieczenia towaru na czas transportu.