Od projektu po montaż

Kontenery biurowe

  • Home
  • Kontenery biurowe
kontener metalowy magazynowy

Indywidualne projekty: tak, jesteśmy producentem

Przeznaczenie: wewnętrzne – hale i magazyny

Wymiary: dowolne, na życzenie klienta

Wykończenie: podstawowe lub eksluzywne

Montaż: BG Technology lub samodzielny

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: ISO 9001-2015, ISO 1090, ISO 3834

Szybkie zapytanie: zapytania@bgtechnology.com.pl
Ocena produktu 5/5
5/5

Nie oferujemy kontenerów biurowych przeznaczonych na zewnątrz. Specjalizujemy się w produkcji kontenerów halowych. 

Standardowy termin produkcji kontenera biurowego to 2-3 tygodnie. Termin zależy jednak od kilku czynników, dlatego w celu dokładnego określenia prosimy o złożenie zapytania ofertowego. 

Obecnie nie prowadzimy usługi wynajmu kontenerów biurowych. Wykonujemy produkcję na zamówienie klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu produktów na hale i magazyny. Jesteśmy jednym z czołowych producentów odbojnic stalowych w Polsce (marka odbojnica.pl). Możemy wyposażyć Państwa hale również w inne elementy takie jak wózki magazynowe, systemy ścianek działowych, stoiska pracownicze na hali i wiele innych. 

W ofercie BG Technology znajdują się kontenery biurowe które są produkowane w naszej hali produkcyjnej. Na bazie stworzonego przez nas kontenera jesteśmy w stanie dopasować produkt do Państwa potrzeb. Wystarczy określić pożądane wymiary + podać nam kilka szczegółów, a otrzymacie Państwo szybką ofertę na kontener biurowy, magazynowy czy stróżówkę. 

Szerokie zastosowanie kontenerów

Producent kontenerów biurowych

Specjalizujemy się w produkcji kontenerów biurowych przeznaczonych na hale i magazyny. Na bazie naszych doświadczeń możemy zaproponować Państwu mobilne przestrzenie biurowe i magazynowe, które ułatwią codzienną pracę. Oferujemy zarówno gotowe kontenery biurowe w oparciu o nasz projekt, jak i możemy wykonać tzw. biuro halowe na podstawie nadesłanego projektu. 

Różne standardy wykonania

Jako producent kontenerów biurowych możemy wykonać obiekt w różnych standardach, od podstawowego z użyciem ekonomicznych rozwiązań, aż po eksluzywny z wykorzystaniem najlepszych na rynku materiałów. Projekt zawsze dostosowujemy do możliwości i potrzeb klienta. 

Montaż do wyboru

Mogą Państwo zamówić usługę wyprodukowania kontenera biurowego wraz z montażem lub złożyć kontener we własnym zakresie (wówczas wyślemy gotowe ścianki).  Produkt jest tak opracowany, aby nie sprawiał problemów montażowych.  

Produkcja kontenerów biurowych

Produkcja kontenerów biurowych odbywa się w naszej hali produkcyjnej w Bydgoszczy. Staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów, dlatego bardzo skrupulatnie podchodzimy do kontroli jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego.  

Ocena produktu 5/5
5/5

Na bazie projektowanych i produkowanych przez nas kontenerów możemy uzyskać mobilne i szybkie w montażu obiekty o zróżnicowanym przeznaczeniu. 

  1. Wydzielenie przestrzeni biurowej – np. w hali magazynowej. Możliwość nadbudowania na istniejący budynek, zrobienie orlego gniazda. 
  2. Wydzielenie przestrzeni magazynowej – idealne dla firm, które się rozrastają i potrzebują dodatkowej przestrzeni na magazyn. Kontenery są zdecydowanie tańszym i szybszym rozwiązaniem od budowy hali magazynowej.
  3. Postawienie portierni/stróżowki – nowoczesne kontenery, dobrze zaizolowane, z nowymi oknami, drzwiami, zadaszeniem zapewnią komfort pracownikom ochrony. 

Uwaga! Na stronie internetowej prezentowana jest tylko zajawka możliwości produkcyjnych. W celu poznania szczegółów prosimy o złożenie zapytania ofertowego zapytania@bgtechnology.com.pl