Od projektu po montaż

Kontenery biurowe

  • Home
  • Kontenery biurowe
producent kontenerów biurowych

Indywidualne projekty: tak, jesteśmy producentem

Przeznaczenie: wewnętrzne i zewnętrzne

Wymiary: dowolne, na życzenie klienta

Wykończenie wnętrza: do ustalenia

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Szybkie zapytanie: zapytania@bgtechnology.com.pl

W ofercie BG Technology znajdują się kontenery biurowe które są produkowane w naszej hali produkcyjnej. Na bazie stworzonego przez nas kontenera jesteśmy w stanie dopasować produkt do Państwa potrzeb. Wystarczy określić pożądane wymiary + podać nam kilka szczegółów, a otrzymacie Państwo szybką ofertę na kontener biurowy, magazynowy czy stróżówkę. 

Szerokie zastosowanie kontenerów

Na bazie projektowanych i produkowanych przez nas kontenerów możemy uzyskać mobilne i szybkie w montażu obiekty o zróżnicowanym przeznaczeniu. 

  1. Wydzielenie przestrzeni biurowej – np. w hali magazynowej. Możliwość nadbudowania na istniejący budynek, zrobienie orlego gniazda. 
  2. Wydzielenie przestrzeni magazynowej – idealne dla firm, które się rozrastają i potrzebują dodatkowej przestrzeni na magazyn. Kontenery są zdecydowanie tańszym i szybszym rozwiązaniem od budowy hali magazynowej.
  3. Postawienie portierni/stróżowki – nowoczesne kontenery, dobrze zaizolowane, z nowymi oknami, drzwiami, zadaszeniem zapewnią komfort pracownikom ochrony. 
  4. Postawienie kiosku/pawilonu handlowego – na bazie kontenerów możemy uzyskać w pełni funkcjonalny i wygodny pawilon o wysokim standardzie. 
  5. Postawienie pawilonu gastronomicznego – popularne na całym świecie ze względu na niskie koszty budowy i montażu, a także mobilność. Żaden obiekt murowany nie ma takich możliwości. Mogą to być restauracje, kawiarnie czy budki z lodami, kebabami itd. 
  6. Postawienie kontenera technicznego – sprawdzają się choćby na budowie do zabezpieczenia sprzętu i materiałów budowlanych przed wilgocią i kradzieżą. 

Uwaga! Na stronie internetowej prezentowana jest tylko zajawka możliwości produkcyjnych. W celu poznania szczegółów prosimy o złożenie zapytania ofertowego zapytania@bgtechnology.com.pl