Wieszaki rowerowe

Producent stojaków rowerowych

  • Home
  • Producent stojaków rowerowych

Typy: stojaki, wieszaki

Produkcja i wysyłka: Cała Europa

Certyfikat ISO: ISO 9001-2015, ISO 1090, ISO 3834

TAGI:

producent stojaków rowerowych, produkcja stojaków rowerowych, stojaki rowerowe producent, stojaki na rowery producent, producent stojaków na rowery, 

Produkujemy metalowe stojaki rowerowe, które doskonale sprawdzają się w przestrzeniach miejskich. Stojaki rowerowe są nieodłącznym elementem parkingów. Trudno sobie dziś wyobrazić inwestora, który budując miejsca parkingowe zapomniałby o rowerzystach.  Jako producent stojaków na rowery chcemy zaoferować Państwu kilka zaprojektowanych przez nas modeli, które są sprawdzone pod względem jakości przez naszych konstruktorów. Istnieje również możliwość zaprojektowania dla Państwa specjalnego modelu przez naszych projektantów. Możemy zapewnić, że oferowane stojaki rowerowe charakteryzują się przede wszystkim funkcjonalnością. 

Jako producent stojaków rowerowych gwarantujemy wysoką jakość oraz duże doświadczenie potwierdzone licznymi realizacjami. Wdrożyliśmy certyfikat ISO 9001:2015 po to, aby zapewnić pełną kontrolę procesów produkcyjnych. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do firm z branży rowerowej, które zaopatrują miejskie przestrzenie w metalowe stojaki rowerowe. Dzięki wyposażeniu naszej hali produkcyjnej w sterowane numerycznie giętarki, laser, walcarki, tokarki oraz nowoczesną spawalnię jesteśmy w stanie produkować duże serie przy zachowaniu powtarzalności produkcyjnej. 

Wyprodukowaliśmy wieszaki i stojaki na rowery dla największych firm budowlanych w kraju, które w swoich inwestycjach oczekują niezawodnych produktów na parkingi czy do rowerowni.

Mimo, że skupiamy się na produkcji stojaków rowerowych i stanowi ona 90% naszych realizacji, to nasi pracownicy poza tym wykonali również wiele montaży stojaków i wieszaków rowerowych. Dzięki temu doskonale czują potrzeby klientów nie tylko jeśli chodzi o wygląd i estetykę, ale również kwestie montażowe. 

Stojaki na rowery mogą być tylko pomalowane, pomalowane + ocynkowane galwanicznie lub ocynkowane ogniowo w zależności od docelowego miejsca montażu.