Właściciel marki Odbojnica.pl

Odbojnice

  • Home
  • Odbojnice stalowe
producent odbojnic

Typy: magazynowe, drogowe, rampowe

Marka własna: Odbojnica.pl

Teren działania: Cała Europa

Produkcja własna: TAK

Certyfikat ISO: ISO 9001-2015, ISO 1090, ISO 3834

Nasza firma zajmuje się projektowaniem, doradztwem, produkcją oraz montażem odbojnic przemysłowych. Obsługujemy klienta kompleksowo. Od samego początku naszej współpracy możecie być Państwo spokojni o realizacje. Dzięki rozbudowie parku maszynowego o nowoczesne urządzenia jesteśmy w stanie produkować odbojnice jeszcze szybciej i jeszcze taniej. Współpracujemy z dużymi firmami budowlanymi, wykonujemy projekty dla uznanych na rynku marek, mamy doświadczenie w dostarczaniu odbojnic dla marketów, hal przemysłowych czy stacji benzynowych.

W ofercie znajdują się między innymi następujące odbojnice

W stałej ofercie znajdują się gotowe odbojnice w standardowych (najczęściej wybieranych) wymiarach. Wykonujemy również odbojnice na indywidualny wymiar. Dzięki doświadczonej ekipie pracowników oraz inwestycjom w nowoczesne maszyny jesteśmy w stanie wykonać niemal każde zamówienia.

Odbojnice przemysłowe produkowane przez BG Technology charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością wykonania, a co za tym idzie niezawodnością i trwałością. Wychodzimy z założenia, że skoro odbojnice mają służyć do zabezpieczania przestrzeni to same w sobie muszą być solidne.

Cenę z klientem ustalamy zawsze indywidualnie. Wbrew pozorom na całkowity koszt odbojnicy składa się cały szereg czynników od ilości zamawianych odbojnic, poprzez materiały z jakich mamy je wykonać, a na montażu kończąc.

W celu poznania szczegółów zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Galeria realizacji oraz opis produktów znajdują się na stronie Odbojnica.pl – jesteśmy właścicielem tej marki.

Oferowane przez nas odbojnice przemysłowe znajdują zastosowanie w takich miejscach jak: