Rury, profile, pręty, kształtowniki

Walcowanie

  • Home
  • Walcowanie rur, profili, prętów
walcowanie stali

Zakresy: fi 16 – fi 160

Walcarki: automat, półautomat

Teren działania: Cała Europa

Certyfikaty ISO: ISO 9001-2015, ISO 1090, ISO 3834

Specjalnością BG Technology jest profesjonalne walcowanie rur i profili. Nieustannie uzbrajamy nasz park maszynowy w nowe walcarki co sprawia, że możemy wykonywać usługi jeszcze sprawniej i z jeszcze większą dokładnością. Jako specjaliści w zakresie gięcia i walcowania rur zatrudniamy pracowników, którzy są wyspecjalizowani w tego typu usługach. 

Obsługa klientów z całej Europy

Obsługujemy klientów z całej Polski, a także odbiorców w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Czechach oraz Szwecji. Nasi klienci mogą liczyć na doradztwo techniczne w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania. Posiadamy również własny zespół projektowy, który w razie potrzeby wykona dla Państwa niezbędne projekty. 

Oferujemy walcowanie od fi 16 do fi 160

Walcowanie rur jest skuteczną metodą obróbki metali polegającą na odkształceniu materiału pod wpływem nacisku walców. Dzięki metodzie walcowania na zimno możliwe jest uzyskanie wysokiej dokładności jeśli chodzi o kształt oraz wymiar. W efekcie procesu walcowania uzyskany produkt charakteryzuje się gładką powierzchnią oraz wysoką wytrzymałością.. Uzyskanie perfekcyjnego kształtu obrabianego detalu uwarunkowane jest wykorzystaniem profesjonalnych walcarek markowych firm. Firma BG Technology inwestuje tyko i wyłącznie w sprawdzone rozwiązania jeśli chodzi o maszyny do walcowania.

Nasi klienci poza doradztwem technicznym i pomocą w projektowaniu mogą również liczyć na indywidualne podejście. Nie boimy się się wyzwań i chętnie podejmujemy zleceń, które są bardziej skomplikowane od standardowych

Poniżej znajdują się możliwości technologiczne walcarek, na których pracujemy. Jeśli nie ma interesującego Ciebie zakresu, mimo wszystko zapytaj – nieustannie doposażamy hale produkcyjną o nowe maszyny. Współpracujemy od lat również z partnerami, którzy uzupełniają nasze możliwości produkcyjne. 

walcowanie - możliwości maszyny