Wózek do palet

Wózki magazynowe

  • Home
  • Wózki magazynowe
wózek do palet

Typy: wózki komisyjne, wózki na palety

Własna produkcja: TAK

Indywidualne wymiary: TAK

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: ISO 9001-2015, ISO 1090, ISO 3834

W ofercie BG Technology znajdziecie Państwo wózki transportowe ułatwiające prace na każdym magazynie. oferujemy własne, sprawdzone rozwiązania lub wykonujemy wózki magazynowe na podstawie nadesłanej dokumentacji technicznej. Możemy wykonać dowolny wózek w oparciu o indywidualny projekt klienta. 

Wózek do palet to produkt niezwykle przydatny na każdym magazynie, warsztacie czy w zakładzie produkcyjnym. Konstrukcja z profili stalowych malowanych proszkowo zapewnia solidność i trwałość całej konstrukcji. Proponowany wózek do przenoszenia palet posiada regulację wysokości, dzięki czemu pracownik będzie mógł dostosować wysokość palety do konkretnej czynności w zakładzie. 

Wózek na palety od BG Technology umożliwia transport palet przy użyciu niewielkiej siły. Dwa kółka skrętne z kolei zapewniają łatwe manewrowanie wózkiem nawet na niewielkich przestrzeniach. 

Specjalnie zaprojektowane narożniki zapewniają bezpieczeństwo podczas transportu wózka. Poza tym atutem wózka do palet jest możliwość zamontowania półki dolnej, przez co wózek jest jeszcze bardziej praktyczny. 

Jesteśmy producentem tego typu wózków do palet, a więc możemy je wyprodukować w dowolnym wymiarze, przez co dostosujemy je do Państwa potrzeb. Zapraszamy do współpracy warsztaty, magazyny, hale produkcyjne i inne firmy przemysłowe, a także dystrybutorów na rynki zagraniczne. 

Poza tym wykonujemy wózki z siatki, które doskonale sprawdzają się zwłaszcza w branży meblowej.