Pręty, druty

Gięcie prętów

  • Home
  • Gięcie prętów
gięcie prętów stalowych

Zakresy: fi 2mm – fi 14mm

Giętarki: CNC, wysoka wydajność

Materiały: stal czarna, nierdzewka, aluminium, mosiądz, miedź

Certyfikat ISO: ISO 9001-2015, ISO 1090, ISO 3834

W naszej ofercie znajdują się usługi gięcia prętów na nowoczesnych giętarkach CNC. Wykonujemy detale na podstawie nadesłanej dokumentacji technicznej klienta, jak i własnych projektów, które można zamówić w naszym dziale projektowym. Gięcie prętów to usługa, dzięki której można wykonać wiele detali, półproduktów oraz produktów. 

Gięcie prętów - duże możliwości produkcyjne

Wykonujemy profesjonalne gięcie prętów w średnicach od 2 do 14 mm. Nasze maszyny są w stanie poradzić sobie nawet z trudnymi projektami. Wykonujemy gięcie 3D w 7 osiach. Możemy pojedynczy detal wygiąć dowolną ilość razy.  Oferujemy gięcie prętów bez limitu obrotu detali względem głowicy!

Gięcie prętów w BG Technology to:

Z naszych usług gięcia prętów korzystają producenci wielu sektorów nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami. 

Wykonujemy gięte elementy z prętów, ale również półprodukty  i produkty, które wymagają różnych operacji produkcyjnych. Dzięki kompleksowej obróbce stali czy aluminium jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa wiele elementów z giętych prętów. 

W celu uzyskania wyceny lub informacji handlowej serdecznie zapraszamy do KONTAKTU. W przypadku wysyłania rysunków technicznych prosimy o jak najbardziej dokładną dokumentację, aby wycena przebiegła sprawnie. Preferowane rysunki stp.