O nas

10 lat nieustannego rozwoju w branży metalowej nauczyły nas jak skutecznie planować produkcję i dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości. 

certyfikat ISO PL
BG TECHNOLOGY SP Z O.O.

Oferujemy produkty i półprodukty metalowe oraz usługi obróbki metali

BG Technology  jest firmą produkcyjno-handlową, która od początku istnienia zajmuje się obróbką metali. Zakłady produkcyjne, z którymi współpracujemy  znajdują  się w Polsce oraz krajach europejskich takich jak Niemcy, Holandia, Czechy czy Szwecja.

Kluczowym momentem rozwoju firmy była inwestycja w halę produkcyjną w Bydgoszczy oraz nowoczesny park maszynowy. Dzięki temu w tej chwili jesteśmy w stanie obsługiwać klientów kompleksowo w zakresie obróbki metali.

Specjalizujemy się w gięciu i cięciu blach, gięciu i walcowaniu rur, spawaniu, a także produkcji odbojnic przemysłowych do zabezpieczania hal, magazynów, sklepów, parkingów czy stacji benzynowych. Rozwijamy się również w zakresie projektowania i produkcji maszyn dla różnych sektorów przemysłu. 

JAKOŚĆ

Wszystko co robimy jest oparte na permanentnym dążeniu do precyzji wykonania i uzyskaniu jak najwyższej jakości detalu.

Planowanie

Każdy etap produkcji jest dokładnie zaplanowany, dzięki czemu optymalizujemy czasy produkcyjne i w konsekwencji ceny końcowe dla klienta.

Powtarzalność

Nasi klienci mogą liczyć na powtarzalność otrzymywanych detali dzięki nowoczesnym maszynom oraz dedykowanym przyrządom każdorazowo tworzonym w produkcji seryjnej.

Dlaczego my?

Twój projekt jest w dobrych rękach

Doświadczenie

Współpracujemy z firmami w zakresie produkcji elementów metalowych od wielu lat. Znamy Twoje oczekiwania i wiemy jak im sprostać.

Zgrany zespół

Zatrudniamy doświadczonych projektantów, planistów, spawaczy, ślusarzy. Każdy członek zespołu dba o skuteczny proces produkcji.

Bezpieczeństwo

Dbamy o ciągłość dostaw dzięki inwestycji w maszyny oraz ich bieżący serwis. Nasi klienci zawsze dostają detale na czas.

Duże możliwości

Nieustannie dążymy do rozwoju zwiększając zasięg działania. Jesteśmy gotowi na współpracę z kooperantami z całej Europy oraz krajów Bliskiego Wschodu.