Proces produkcji

W Bg Technology dużo uwagi przykładamy do poszczególnych etapów procesu produkcyjnego. 

  • Home
  • Proces produkcji

Od projektu po wysyłkę

Sprawdź jak u nas wygląda każdy krok

Krok 1: Analiza zapytania

Przegląd rysunków technicznych do prawidłowej wyceny potrzebujemy modele 3d w formacie plików stp), Przy prostych detalach wystarczą pliki dxf i dokumentacja płaska w formacie PDF. W przypadku braku modeli 3d oferujemy wsparcie projektowe.

Krok 2: Przygotowanie oferty handlowej

W Bg Technology dbamy o narzędzia do wyceny, aby maksymalnie usprawnić proces ofertowania. Posiadamy własne kalkulatory i całe oprogramowanie przyspieszające wycenę dla klienta. 

Krok 3: Akceptacja klienta

Przesłanie dokumentacji wykonawczej do akceptacji przed rozpoczęciem produkcji. Przy wdrożeniu dużego wolumenu produkcja prototypów do akceptacji.

Krok 4: Zabezpieczenie materiału

Jest to bardzo istotny etap, zwłaszcza w trudnych czasach, gdzie występują ciągłe problemy z dostępnością materiału. W BG Technology przykładamy do tego dużą wagę. 

Krok 5: Rozpoczęcie produkcji

Przy projektach trwających produkcyjnie dłużej niż 2 tygodnie, co tydzień wysyłamy zdjęcia z produkcji potwierdzające status produkcji

Krok 6: Kontrola jakości

Weryfikujemy detale w przyrządach sprawdzających, monitorujemy proces produkcji w oparciu o standardy ISO 9001-2015

Krok 7: Pakowanie

Tworzenie standardów pakowania lub dostosowanie się do przesłanych instrukcji pakowania. Korzystamy ze sprawdzonych producentów palet, którzy na potrzeby danego projektu są w stanie stworzyć dla nas dedykowane pod dany projekt palety. Pakowanie odbywa się za pomocą wysokiej jakości materiałów. Dzięki kooperacji z 3 wiodącymi firmami produkującymi kartony jesteśmy w stanie dla naszych odbiorców zabezpieczyć większy wolumen tego typu surowca na magazynie

Krok 8: Wysyłka

Współpracujemy z wieloma doświadczonymi przewoźnikami w Europie i na Bliskim Wschodzie, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć produkt w dowolne miejsce za rozsądną cenę.