Automatyczne giętarki do rur

Gięcie rur

gięcie rur

Zakresy: fi 14 – fi 60,3

Giętarki: automat, półautomat

Certyfikat ISO: ISO 9001-2015, ISO 1090, ISO 3834

Wykonujemy usługowe gięcie rur. W parku maszynowym posiadamy nowe giętarki do rur i profili z dociskiem hydraulicznym, posiadające szeroki zakres gięcia. Dzięki inwestycji w te maszyny jesteśmy w stanie pracować wydajnie i oferować atrakcyjne ceny. W tej chwili oferujemy gięcie rur o średnicach od 14mm do 60,3mm. Ze względu na specyfikę naszych w pełni automatycznych giętarek obsługujemy głównie seryjne zlecenia.

Gięcie rur stalowych, nierdzewnych, aluminiowych

  1. Szybki czas realizacji
  2. Precyzja wykonania
  3. Wysoka jakość – brak osłabień (szczelności)
  4. Nowoczesne metody produkcji
  5. Szeroki zakres gięcia
  6. Przy dużych seriach możliwość negocjacji cen
wyginanie rur

Dlaczego opłaca się wypchnąć poza swoją firmę procesy produkcyjne gięcia rur?

Z naszych usług gięcia korzystają producenci wielu sektorów. Oto przykładowe branże i zastosowania:

Cena usługi zależy od materiału oraz wielkości zamówienia. Podejmujemy się również zleceń nietypowych wykonując gięcie rur stalowych, nierdzewnych czy aluminiowych o wymagających kształtach. Zagięcia w materiałach zawsze charakteryzują się dużą precyzją wykonania oraz są estetyczne. Eliminujemy  garby na całej długości gięcia. Uzyskujemy to dzięki połączeniu doświadczonej załogi specjalistów z inwestycją w nowoczesne i zaawansowane technologicznie maszyny. Przed przystąpieniem do pracy zawsze skrupulatnie obliczamy wszelkie parametry, a także sprawdzamy je w trakcie próby technologicznej.

Gięcie rur realizujemy dla klientów w całej Polsce. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Bydgoszczy, w tym mieście posiadamy dużą renomę. Cieszymy się coraz większym uznaniem również w takich miastach jak Toruń, Gdańsk, Poznań, Warszawa, Łódź, Szczecin, Wrocław, Kraków, Rzeszów, Białystok, Lublin, Gdynia czy Katowice oraz cały Śląsk. Ofertę kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych, małych firm oraz dużych przedsiębiorstw międzynarodowych. Gięcie rur wykonujemy również dla firm w innych krajach europejskich, współpracujemy m.in. z licznymi zakładami w Niemczech, które cenią jakość świadczonych przez nas usług. Posiadamy własny transport lub wysyłamy wygięte rury korzystając z firmy transportowej. 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty. Dane Teleadresowe znajdują się w zakładce KONTAKT. W celu uzyskania precyzyjnej wyceny prosimy o załączenie rysunków, doprecyzowanie ilości detali, transportu oraz innych szczegółów. 

Gięcie rur – wspieramy outsourcing produkcyjny

Gięcie rur to usługa wymagająca dużej precyzji oraz wiedzy technicznej i doświadczenia operatorów giętarek. Zwykle elementy gięte poddawane są dalszej obróbce – są malowane, otworowane, szlifowane czy spawane. W BG Technology doskonale o tym pamiętamy wykonując usługowe gięcie rur. Zawsze jesteśmy myślami 1 krok dalej i mamy na uwadze produkt finalny. 

Chcemy zaproponować Państwu outsourcing gięcia rur. Oddając tę usługę specjalistom z BG Technology oszczędzacie Państwo czas i wysokie koszty własne. My zajmiemy się produkcją elementów giętych zgodnie z Państwa projektem, dostarczymy elementy gotowe do złożenia w produkt finalny. Gięcie rur to wbrew pozorom skomplikowana operacja, wymagająca dużego doświadczenia oraz zaawansowanych giętarek automatycznych. Chętnie wspomożemy Państwa firmę. Zachęcamy do składania zapytań ofertowych. 

 

Wybrane parametry giętarki