Stal, mosiądz, brąz

Toczenie CNC

toczenie Bydgoszcz

Maksymalna długość: 500 mm

Tolerancja: 0,02 mm

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: ISO 9001-2015, ISO 1090, ISO 3834

Oferujemy profesjonalne toczenie CNC przy użyciu nowoczesnych technologii. Posiadamy narzędzia napędzane maksymalną średnicą toczenia 200 mm.  Maksymalna długość to 500 mm, a tolerancja toczenia  0.02 mm

Toczenie CNC wykonujemy na zaawansowanej technologicznie tokarce numerycznej. Jej wszechstronność pozwala nam oferować produkty o zróżnicowanych kształtach, a także gabarytach. Maszyna dokładnie pokazuje wszystkie niezbędne parametry pracy od narzędzi po parametry obróbki.

Wykonujemy zarówno niewielkie detale, jak i te dużo większe i cięższe. Inwestycje w obrabiarki CNC pozwalają nam osiągać dużą precyzję toczenia oraz wysoką powtarzalność, dzięki czemu mocno skracamy czas realizacji zamówienia. Toczenie CNC wykonujemy w naszej hali produkcyjnej znajdującej się w Bydgoszczy. Obsługujemy klientów w całej Polsce, obecnie posiadamy stałych odbiorców w takich miastach jak Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Łódź czy Poznań.

Toczone materiały

Toczone produkty

Usługa toczenia w BG Technology to przede wszystkim

Zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w obróbce skrawaniem, którzy potrafią stworzyć sprawny system programowania obróbki i wiedzą jak zadbać o wysoką jakość detali. Charakteryzuje nas rzetelne podejście do klienta oraz dbałość o terminowość zleceń.

Toczenie CNC wykonujemy dla różnych gałęzi przemysłu. To co nas wyróżnia to indywidualne podejście do każdego klienta. Staramy się doradzić najlepsze rozwiązanie bazując na naszym doświadczeniu. Podejmujemy się zarówno zleceń jednostkowych, jak i seryjnych.

Dbając o wysoką jakość detali wprowadziliśmy specjalną procedurę, która ma na celu kontrolę jakości na każdym etapie produkcji. W trosce o dobre relacje z naszymi klientami umożliwiamy im weryfikację jakości w trakcie toczenia.