Gięcie na prasie krawędziowej

Gięcie blach

wyginanie blach

Prasa: Durma AD-S 30175 18,5 kW

Nacisk: 175 ton

Ma: długość gięcia 3050 mm

Prędkość dosuwu:160 mm/s
Prędkość robocza: 10 mm/s
Prędkość powrotu: 100 mm/s

Kompensacja ugięcia stołu: CNC, typu Wila

Certyfikaty ISO: ISO 9001-2015, ISO 1090, ISO 3834

Kompleksowe usługi: cięcie laserem, gięcie blach, spawanie, gięcie i cięcie rur oraz profili, malowanie proszkowe, cynkowanie

Biuro konstrukcyjne: projektowanie konstrukcji stalowych oraz maszyn

Oferujemy profesjonalne gięcie blach na prasie krawędziowej Durma AD-S 30175, a więc krawędziarce charakteryzującej się niezwykłą dokładnością.  Solidny korpus, górna belka oraz stół o dużej sztywności to elementy, które zapobiegają wszelkim odkształceniom. Wyginanie blach na prasie krawędziowej z systemem sterowania PLC, nastawami osi sterowanych poprzez monitorowanie prędkości i pozycji czy chociażby z możliwością pracy górnej belki w położeniu skośnym to gwarancja wykonywania profesjonalnych usług Usługowe gięcie blach wykonujemy dla firm z całej Polski oraz Europy. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015 oraz maszyny wykonane zgodnie z wymogami CE. 

Wybrane parametry krawędziarki:

Gięcie blach w BG Technology

Pracujemy w oparciu o zaawanasowane maszyny CNC, które łatwo się programuje przy użyciu sterowników zachodniej produkcji nastawionej na dążenie do perfekcji. Prasa krawędziowa o dużej sztywności górnej belki i stołu oraz niezwykłej dokładności to podstawa jeżeli chodzi o gięcie blach – i taka właśnie jest Durma AD-S. 

Gięcie blach to proces obróbki blachy, który polega na zginaniu jej na specjalistycznej maszynie, czyli prasie krawędziowej, w celu uzyskania pożądanego kształtu.

Usługa gięcia blach na prasie krawędziowej jest szczególnie przydatna w przypadku produkcji detali metalowych, takich jak elementy obudów maszyn, kształtki, osłony, profile i wiele innych. Dzięki niej można uzyskać dokładne wymiary oraz estetyczny wygląd detalu.

Oferujemy usługę gięcia blach z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn CNC obsługiwanych przez doświadczonych operatorów. Poza tym świadczymy również inne usługi z zakresu obróbki metali, a zatem możemy zająć się kompleksowo Państwa detalami. 

gięcie na prasie krawędziowej

Gięcie  blach oferujemy dla klientów w całej Polsce i Europie. Posiadamy stałych klientów w takich miastach jak Bydgoszcz, Poznań, Łódź, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Katowice czy Kraków. Od lat korzystamy z usług zaufanych firm transportowych, dzięki czemu odległość nie ma dla nas znaczenia, a zamówiony towar dostarczamy terminowo. Poza gięciem blach na prasie krawędziowej wykonujemy również inne usługi takie jak: cięcie laserem, spawanie, gięcie rur czy walcowanie.