Elementy stalowe

Producent wyrobów metalowych

  • Home
  • Producent wyrobów metalowych
produkcja elementów stalowych

Produkcja: wyroby metalowe

Usługi: cięcie laserem, gięcie blach, spawanie, dział montażowy, cięcie i gięcie rur i profili

Certyfikaty ISO: ISO 9001-2015, ISO 1090, ISO 3834

Produkcja elementów stalowych na indywidualne zamówienie to priorytetowa dla nas usługa. Obsługujemy klientów z różnych branż o różnych potrzebach. Posiadamy biuro konstruktorskie, które może pomóc z prototypami i wszelkimi obliczeniami wytrzymałości konstrukcji stalowych. 

Producent wyrobów metaloowych

Produkcja części metalowych stanowiących ważne elementy gotowych produktów to nasza specjalność. Możemy produkować różnego rodzaju obudowy, ramy, części do maszyn oraz wszelkiego rodzaju elementy metalowe na podstawie projektu. Permanentnie rozwijamy swój park maszynowy, aby wykonywać wyroby metalowe dla klientów z różnych branż. Wydajny laser do blach, prasa krawędziowa, automatyczna giętarka do rur czy laser spawalniczy to tylko niektóre elementy naszego wyposażenia. 

Indywidualne podejście do Twoich detali

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Jako producent wyrobów metalowych doskonale rozumiemy jak istotna jest jakość detali, które później są montowane do innych elementów, dlatego przed produkcją seryjną zawsze pracujemy nad prototypem w celu uzyskania późniejszej powtarzalności. 

Zaawansowana Technologia Produkcji

Dzięki nowoczesnym maszynom oraz doświadczonym operatorom, spawaczom i konstruktorom oferujemy wyroby metalowe pozbawione odkształceń i innych wad. Nasze maszyny pracują wydajnie, co pozytywnie wpływa na całkowitą cenę elementów metalowych. 

Zastosowania w wielu branżach

Produkowane przez nas wyroby metalowe znajdują zastosowanie w wielu branżach. Są to między innymi automatyka, produkcja maszyn, elektronika czy choćby mała architektura miejska. Wdrożyliśmy niezbędne certyfikaty ISO, aby gwarantować wysoką jakość usług. 

Zalety produkowanych wyrobów metalowych:

  1. Precyzja: elementy metalowe muszą pasować do kolejnych komponentów, które ze sobą łączysz, dlatego zwracamy uwagę na każdy milimetr detalu podczas kontroli jakości.

  2. Trwałość: dzięki doświadczeniu w branży metalowej doskonale wiemy jakie materiały oraz zabezpieczenia zastosować, aby produkty były solidne i trwałe. Możesz liczyć na doradztwo z naszej strony. 

  3. Uniwersalność: dzięki różnorodnym maszynom oraz kooperacji z naszymi partnerami jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy detal.

  4. Estetyczny wygląd: każdy detal metalowy wychodzący z naszej hali produkcyjnej jest estetyczny.

producent elementów stalowych
obróbka metali cnc
producent wyrobów metalowych

Pomoc we wdrożeniu projektów

BG Technology poza produkcją elementów stalowych posiada też własne biuro konstrukcyjne, w ramach którego pomagamy klientom w zaprojektowaniu konstrukcji metalowych. Jeśli masz problem z projektem, a chcesz żeby zajęła się tym firma, która zarazem zaprojektuje detal i go później wykona to dobrze trafiłeś. 

Nasi specjaliści przy projektowaniu i produkcji elementów stalowych uwzględniają takie czynniki jak estetyka, wytrzymałość oraz funkcjonalność. Jeśli posiadasz już projekty prześlij nam je do wyceny. Postaramy się zaproponować konkurencyjną cenę oraz akceptowalny dla Ciebie termin dostawy. 

Na każdym etapie produkcji elementów metalowych dbamy o dotrzymywanie terminów. Dbamy również o optymalizację kosztów logistycznych, bezpieczne pakowanie detali i kontrolę jakości.