Podstawy blatów

Nogi do blatów

Typy: gotowe, indywidualne zlecenia

Kolory: złoty, srebrny, czarny

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne produkty:

Ważną częścią naszego rozwoju jest wpieranie przemysłu meblarskiego zarówno w Polsce jak i za granicą. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku gięcia stali jesteśmy w stanie precyzyjnie realizować zarówno swoje projekty jak i projekty indywidualne każdego Klienta. Dzięki nabytemu doświadczeniu i analizie potrzeb rynku stale poszerzamy naszą ofertę oraz możliwości technologiczne. Wśród komponentów meblarskich, które wykonujemy na co dzień znajdują się również nogi do blatów, które dzięki swojemu wykonaniu znajdą zastosowanie jako podstawy stołów, biurek czy też podstawy stolików nocnych. Wysokiej jakości wykonanie nóg do blatów naszej produkcji pozwoli nadać wyjątkowy wygląd dla każdego mebla. Łatwy montaż pozwoli na samodzielną realizację dowolnego projektu, a trwałość i solidne wykonanie z pewnością wzbogaci aranżację przestrzeni.

Nowoczesne nogi do blatu, stołu lub biurka, wykonane zostały ze stali malowanej proszkowo, trwałej i odpornej również na uszkodzenia atmosferyczne, dzięki czemu znajdą zastosowanie zarówno w konstrukcji mebli do wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Charakteryzują się precyzją spawania i szlifowania, dzięki czemu wyglądają prezentują się efektownie i nadają nowy, niepowtarzalny charakter różnorakim konstrukcjom meblarskim. Nogi do blatów naszego wykonania to przede wszystkim produkt bardzo stabilny i solidny, który z pewnością będzie służył przez wiele lat.

Nogi i nóżki służące za podstawę konstrukcji znajdują się w niemal każdym meblu. Znaleźć je możemy zarówno przy stołach, gdzie nogi są przykręcone do blatu, jak i krzesłach, fotelach, a także stolikach nocnych czy biurkach. Dzięki nim produkty przemysłu meblarskiego są stabilne i wytrzymałe oraz zachowują oryginalny wygląd. To one decydują o charakterze mebla, czy ma on się prezentować nowocześnie czy też może bardziej klasycznie. Polecamy współpracę z naszą marką, dzięki czemu wspólnie zrealizujemy wysokiej jakości nogi do blatów, które swoją konstrukcją, materiałem, wykonaniem oraz wzornictwem będą dopasowane do Państwa koncepcji. Oferujemy szeroki wybór nóg meblowych o różnych kształtach i kolorach, a w razie potrzeby możemy również zrealizować Państwa projekty indywidualne. Decydując się na zakup podstaw do blatów w naszej firmie, mają Państwo pewność, że Wasze zamówienie zostanie zrealizowane sprawnie, zgodnie z oczekiwaniami i w dobrej cenie.

Nogi meblowe naszej realizacji można wykorzystać przy produkcji stolików kawowych, szafek nocnych, ław, stołów, mogą służyć również jak podstawy siedziska. Konstrukcja jest solidna i wytrzymała, a prosty montaż nie wymaga specjalnych kwalifikacji.

Nasza marka przy produkcji komponentów meblarskich stawia przede wszystkim na: