Podstawy ławek

Nogi metalowe do ławek

  • Home
  • Nogi metalowe do ławek
stelaż metalowy do ławki

Typy: gotowe, indywidualne zlecenia

Kolory: złoty, srebrny, czarny

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne produkty:

W ofercie firmy BG Technology znajdą Państwo wysokiej jakości nogi do ławek parkowych, ławek miejskich czy też nogi do ławek ogrodowych. Oferowane wyroby naszej produkcji są komponentem łatwym do wdrożenia przez firmy oferujące meble ogrodowe i małą architekturę. Zmontowanie siedziska i oparcia zajmie dosłownie chwilę. Macie Państwo możliwość wyboru kolorystyki nóg do ławek oraz wzoru, który najbardziej będzie odpowiadał Waszemu produktowi końcowemu. Oferowane nogi metalowe do ławek cechują się dużą odpornością na obciążenia i uszkodzenia, dzięki czemu będą znakomicie pełniły swoją funkcję przez długi czas.

Nogi metalowe do ławki produkcji BG Technology z pewnością znajdą zastosowanie w wielu projektach architektury miejskiej, a także w przestrzeniach prywatnych. Dzięki stalowym nogom do ławek naszej produkcji zyskują Państwo możliwość sprawnego zbudowania ławek ogrodowych, miejskich czy tez parkowych dopasowanych indywidualnie do Waszej koncepcji. Składając zamówienie w naszej firmie otrzymują Państwo kompleksową obsługę od wykonania projektu po realizację zamówienia w trakcie którego informujemy Klienta na bieżąco o postępach prac.

Dzięki doświadczeniu w produkcji nóg do ławek i komponentów meblarskich oraz zaopatrywaniu w nie zarówno firmy Polskie jak i zagraniczne jesteśmy w stanie stworzyć odpowiednie oprzyrządowanie i zająć się produkcją seryjną. Nogi do ławek wykonujemy w standardowej kolorystyce lub w kolorach dopasowanych do potrzeb Klienta, dlatego podstawy ławek naszej produkcji można połączyć z siedziskiem i oparciem w dowolnym odcieniu, przez co będą świetnie komponowały się z dowolnym kolorem drewna lub metalu. Nogi stalowe do ławek wykazują doskonałe właściwości wytrzymałościowe, dzięki czemu są odporne nie tylko na obciążenia, ale również na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Sam montaż nóg jest bardzo prosty, więc wszystkie elementy można połączyć samodzielnie. 

Decydując się na produkcję nóg do ławek w naszej firmie otrzymują Państwo