Producent nóg meblowych

Nogi metalowe

stabilne nogi meblowe

Typy: gotowe, indywidualne zlecenia

Kolory: złoty, srebrny, czarny

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Produkujemy nogi metalowe dla przemysłu meblowego. Współpracujemy zarówno z polskimi firmami, jak i zagranicznymi. Nogi metalowe wysyłamy między innymi na zachód oraz do krajów skandynawskich. Dzięki nowoczesnym maszynom oraz doświadczonej załodze pracowników możemy dla Państwa wykonać każdy detal meblowy. Jako producent nóg metalowych zwracamy szczególną uwagę na estetykę oraz terminowość dostaw. Produkujemy półprodukty meblowe w oparciu o Państwa projekty, jak i doradzamy w zakresie wykonania nóg metalowych. Posiadamy doświadczenie logistyczne w zakresie bezpiecznego dostarczenia komponentów metalowych do zamawiającego.  W wycenie zawsze uwzględnione są takie procesy jak produkcja, transport, pakowanie i przygotowanie do bezpiecznej wysyłki. 

W ofercie znajdują się następujące półprodukty meblowe

To co nas wyróżnia to profesjonalne podejście do współpracy. Zatrudniamy projektantów, grafików. spawaczy, ślusarzy, operatorów maszyn CNC. Posiadamy wdrożony Certyfikat ISO 9001:2015. Jako producent nóg metalowych korzystamy tylko i wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu nogi metalowe są trwałe i solidne. Klienci BG Technology mogą liczyć na kontrole procesów produkcyjnych na każdym etapie (na życzenie klienta przy seryjnej produkcji wysyłamy zdjęcia z produkcji, aby klient wiedział na jakim etapie jest jego zamówienie). 

Nasza hala produkcyjna jest nieustannie wyposażana w nowe maszyny, które usprawniają procesy produkcyjne. Obsługujemy wyłącznie seryjne zamówienia. 

W celu uzyskania profesjonalnej wyceny na metalowe nogi meblowe przejdź do zakładki KONTAKT i wyślij nam szczegóły (rysunki techniczne, ilość potrzebnych nóg metalowych, materiał, średnice, promienie itd).

Zapraszamy do współpracy firmy z branży przemysłu meblowego.