Podstawy biurek

Nogi metalowe do biurek

  • Home
  • Nogi metalowe do biurek
metalowe nogi do biurek

Typy: gotowe, indywidualne zlecenia

Kolory: złoty, srebrny, czarny

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne produkty:

Produkujemy metalowe nogi do biurek przy użyciu nowoczesnych giętarek CNC, tokarek, frezarek, walcarek i wielu innych maszyn, które znajdują się na terenie naszej hali produkcyjnej, jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie realizować zamówienia Klientów w zakresie produkcji nóg metalowych do biurek. Dzięki wspomnianemu wcześniej bogatemu zapleczu produkcyjnemu możemy wykonać praktycznie każdy kształt zachowując przy tym bardzo wysoką estetykę wykonania i możliwość produkcji seryjnej.

Dzięki współpracy z marką BG Technology otrzymują Państwo do dyspozycji profesjonalny zespół projektantów, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie produkcji nóg metalowych, jest w stanie zrealizować indywidualne projekty Klienta, doradzić odpowiedni rodzaj materiałów oraz wprowadzić potrzebne usprawnienia, dzięki którym konstrukcja podstawy biurek będzie wytrzymała i solidna. A to właśnie szkielet biurka stanowi o jego stabilności i wytrzymałości. Przy wykorzystaniu nóg do biurek z naszej oferty mogą Państwo stworzyć niezwykłe konstrukcje podstaw dla takich mebli jak biurka biznesowe, biurka ergonomiczne, biurka gamingowe czy też biurka szkolne.

Współpraca z firmami meblarskim znajdującymi się na terenie Polski oraz z firmami zagranicznymi pozwoliła nam zdobyć niezbędne doświadczenie, potrzebne w profesjonalnym, szybkim i kompleksowym realizowaniu zamówień nóg metalowych. Oprócz możliwości zrealizowania Państwa projektów podstaw do biurek, możemy również podjąć się kooperacji, zaproponować dostępne u nas nogi do biurek lub wspólnie stworzyć nowe projekty, dopasowane do kształtu i projektu konkretnego mebla. Ponadto posiadamy własne, gotowe nogi meblowe, które są chętnie zamawiane przez producentów branży meblarskiej z całej Europy.

Firma BG Technology stawia przede wszystkim na w pełni profesjonalną obsługę i najwyższą jakość wykonywania zamówień, tak aby współpraca przebiegała w jasnym i przejrzystym trybie, zarówno dla Klienta jak i dla nas. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, dzięki czemu produkcja nóg jest realizowana w jednym miejscu, na naszej hali produkcyjnej w Bydgoszczy, co przekłada się na minimalizację do zera możliwości powstania niepożądanych uszkodzeń, które mogłyby wystąpić w trakcie transportu. Z racji dystrybucji produkowanych przez nóg meblowych do różnych krajów Europy, mamy bogate doświadczenie w dziedzinie transportu i logistycznego zarządzania produktem. Nasze przesyłki charakteryzuje terminowość dostaw i poprawne zabezpieczenie produktów, tak aby w trakcie przewozu nie doszło do żadnych uszkodzeń. Tak więc decydując się na podjęcie współpracy z naszą marką, mają Państwo pewność, że zamawiane detale do biurek będą dopracowane pod każdym względem. Jak już wspominaliśmy, jako producent nóg metalowych obsługujemy klientów w całej Polsce, a także w Niemczech i Szwecji. Prezentowaną ofertę kierujemy zarówno do producentów biurek klasycznych jak i biurek nowoczesnych, których chętnie odciążymy w zakresie produkcyjnym. Wspieramy też dystrybutorów szukających partnera biznesowego. Jesteśmy otwarci na każdą kooperację z firmami z branży meblarskiej.

W naszej profesjonalnej hali produkcyjnej jesteśmy w stanie stworzyć zarówno nogi metalowe dopasowane do Państwa potrzeb. Cały czas inwestujemy w nowoczesne giętarki, walcarki oraz szereg różnych maszyn CNC, dzięki czemu możemy osiągnąć powtarzalność produkcyjną, natomiast zautomatyzowane procesy produkcji pozwalają na zachowanie precyzyjnych wymiarów, które są bardzo ważne w produkcji stelaży do stolików. Dużą wagę przykładamy do jakości, dlatego wdrożyliśmy Certyfikat ISO 9001:2015. Dzięki temu nasi Klienci nie mają obaw o jakość procesów produkcyjnych. Metalowe nogi do biurek wykonujemy w oparciu o projekty nadesłane przez Klienta lub realizujemy produkty własne, jednak możemy również pomóc w kwestii projektu delegując do współpracy naszych projektantów.

Nogi metalowe wykonywane w naszej hali produkcyjnej to: