Producent nóg do krzeseł

Metalowe nogi do krzesła

  • Home
  • Metalowe nogi do krzesła
produkcja stelaży krzeseł

Typy: gotowe, indywidualne zlecenia

Kolory: złoty, srebrny, czarny

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne produkty:

W ofercie firmy BG Technology znajdą Państwo nogi stalowe do krzeseł. Jako producent możemy wykonać praktycznie dowolny projekt Oferujemy nogi do krzeseł, które wykonujemy w 100% w naszej hali produkcyjnej. Posiadamy nowoczesne giętarki, walcarki, doświadczony zespół spawaczy, oraz inne przydatne maszyny i narzędzia. W swoim zespole posiadamy również projektantów, którzy pomogą w kwestii projektowej. Nogi do krzeseł wykonujemy w oparciu o projekty naszego wykonania lub Klienta. 

Nasz bogate doświadczenie w zakresie obróbki stali pozwoli stworzyć praktycznie dowolny projekt nóg do krzeseł. Jesteśmy w stanie wykonać nogi meblowe, zachowując przy tym najwyższą estetykę wykonania. Jako producent nóg stalowych do krzeseł swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do producentów przemysłu meblarskiego, których wspieramy produkując podstawy do krzeseł, ale również do dystrybutorów, architektów i projektantów. 

Produkcja nóg do krzeseł w naszej firmie to przede wszystkim

Jako producent nóg do krzeseł kładziemy duży nacisk na wysoką jakość produkcji. Dokładamy wszelkich starań, aby stalowe nogi do krzeseł charakteryzowały się brakiem jakichkolwiek wad i zniekształceń. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wdrożyliśmy ISO 9001:2015 potwierdzający wysoką jakość procesów produkcyjnych w BG Technology. W celu usprawnienia produkcji wdrożyliśmy również systemy ERP do zarządzania produkcją, dzięki czemu wszystkie projekty na nogi do krzeseł są realizowane płynnie i są w pełni uporządkowane.

BG Technology jako wykonawca komponentów meblarskich dostarczanych zarówno do firm Polskich jaki zagranicznych, w tym nóg do krzeseł doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważna jest precyzja wykonania podstawy mebli

Po uzgodnieniu szczegółów projektu, jesteśmy w stanie uruchomić dla Państwa dedykowane linie produkcyjne, dzięki którym możemy produkować nogi do krzeseł w dużych seriach. Posiadamy zautomatyzowaną produkcje i nowoczesne maszyny CNC. 

W celu uzyskania profesjonalnej wyceny na stelaże krzeseł przejdź do zakładki KONTAKT i wyślij nam szczegóły (rysunki techniczne, ilość potrzebnych nóg, materiał, średnice, promienie itd).

Zapraszamy do współpracy firmy z branży przemysłu meblowego.