Metalowe szkielety

Stelaże biurek

  • Home
  • Stelaże metalowe do biurek
stelaż do biurka X

Materiał: rury, profile

Kolory: złoty, srebrny, czarny

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne produkty:

W ofercie BG Technology znajdują się stelaże metalowe do biurek. Jako producent współpracujemy w tym zakresie z producentami mebli, którzy cenią sobie naszą wiedzę techniczną  ,doświadczenie oraz elastyczne podejście. Jesteśmy w stanie wyprodukować dowolny stelaż metalowy pod biurko na podstawie nadesłanego projektu. Posiadamy również własne zespół projektowy, dzięki czemu możemy udzielić klientowi wsparcia w tym zakresie.

Dążymy do tego, aby oferowane stelaże metalowe do biurek charakteryzowały się nienagannym wyglądem oraz spełniały wszystkie wytyczne zawarte w projekcie. Dużą wagę przykładamy do jakości, dlatego wdrożyliśmy Certyfikat ISO 9001:2015. Dzięki temu nasi klienci nie mają obaw o jakoś procesów produkcyjnych. Posiadamy zespół doświadczonych spawaczy, nowoczesne giętarki CNC, tokarki, frezarki, walcarki i wiele innych maszyn. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie obsługiwać naszych klientów kompleksowo, nie tylko oferując stelaże metalowe do biurek, ale również szereg innych detali giętych, spawanych czy walcowanych. 

Stelaże metalowe do biurek w BG Technology to przede wszystkim:

Zapraszamy do współpracy firmy z branży przemysłu meblowego, a zwłaszcza producentów biurek na podstawach metalowych. 

W celu uzyskania profesjonalnej wyceny na stelaże biurek przejdź do zakładki KONTAKT i wyślij nam szczegóły (rysunki techniczne, ilość potrzebnych stelaży, materiał, średnice, promienie itd).