Metalowe szkielety

Producent stelaży do łóżek

  • Home
  • Producent stelaży do łóżek

Materiał: rury, profile

Kolory: złoty, srebrny, czarny

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne produkty:

Firma BG Technology od wielu lat zajmuje się wsparciem przemysłu meblarskiego, jesteśmy czołowym producentem stelaży meblowych z własną halą produkcyjną, dzięki czemu możemy zając się kompleksowym wykonaniem stelaży do łóżek, od wdrożenia projektu, aż po produkcję zamówienia. Na przestrzeni wielu lat pracy na rynkach Polskich oraz zagranicznych podjęliśmy współprace z licznym gronem producentów mebli, wspólnie realizując wymarzone projekty naszych Klientów.

Dzięki nabytemu doświadczeniu z przekonaniem możemy stwierdzić iż specjalizujemy się w produkcji różnego rodzaju stelaży metalowych, w tym stelaży do łóżek. Solidne, estetyczne wykonanie stelaży łóżek oraz ich wysoka wytrzymałość gwarantują iż wykonane komponenty będą służyły przez wiele lat. Oferowane przez nas stelaże metalowe do łóżek charakteryzują się bardzo wysoką estetyką wykonania oraz brakiem defektów na całej powierzchni stelaża.

Stelaż łóżkowy to najważniejszy element tego mebla, który jest używany na co dzień przez miliony ludzi na całym świecie. Od podstawy łóżka zależy jego wygoda oraz ergonomia. Dla zdrowego snu jest oczywiście ważny dobrej jakości materac, ale to wybór właściwego stelaża ma największy wpływ na jakość naszego snu i gwarantuje jego właściwą funkcję. Stelaże pod materac naszej produkcji to gwarancja dobrego odprowadzenia wilgotności, nasze stelaże metalowe do łóżek wspomagają oddychanie materaca oraz wpływają także na ortopedyczne właściwości materaca, łóżka oraz wydłużają ich żywotność. Wychodząc naprzeciw wymaganiom Klientów oraz obserwując niezmienne zainteresowanie oraz wielkie zapotrzebowanie na stelaże łóżkowe, stale poszerzamy naszą ofertę. Zajmujemy się realizacją indywidualnych projektów, które wdrażamy od podstaw, jak również produkujemy stelaże metalowe według swoich pomysłów. Wśród naszej oferty znajdą Państwo zarówno klasyczne stelaże do łóżek jak i nowoczesne stelaże metalowe.

Jako producent stelaży do łóżek cały czas inwestujemy w nowoczesne giętarki, walcarki oraz szereg różnych maszyn CNC, dzięki czemu możemy osiągnąć powtarzalność produkcyjną, natomiast zautomatyzowane procesy produkcji pozwalają na zachowanie precyzyjnych wymiarów, które są bardzo ważne w produkcji stelaży meblowych. Metalowe stelaże do łóżek wykonujemy w oparciu o projekty nadesłane przez klienta lub realizujemy produkty własne, jednak możemy również pomóc w kwestii projektu delegując do współpracy naszych projektantów.

Jako producent stelaży do łóżek, cenimy sobie współpracę z przedstawicielami branży meblarskiej, których wspieramy produkcyjnie dostarczając gotowe stelaże metalowe do łóżek.

Stelaże łóżkowe naszej produkcji gwarantują

Dążąc do perfekcji produkcyjnej i z nadzieją, że nasze stelaże metalowe do łóżek będą najwyższej jakości, wdrożyliśmy Certyfikat ISO 9001:2015, dzięki któremu macie Państwo pewność, że dbamy od kontrole procesów produkcyjnych na każdym etapie. Na życzenie klienta informujemy na bieżąco o postępach produkcyjnych oraz wysyłamy dokumentacje zdjęciową. Dzięki digitalizacji produkcji jesteśmy w stanie sprawnie obsługiwać firmy z całej Europy. Stelaże łóżkowe posiadają jeden z największych udziałów w rynku meblowym i są chętnie zamawiane przez dostawców z całego świata.

Zapraszamy do współpracy firmy z branży przemysłu meblowego, a zwłaszcza producentów łóżek na solidnych metalowych podstawach.

W celu uzyskania profesjonalnej wyceny na stelaże stołów przejdź do zakładki KONTAKT i wyślij nam szczegóły (rysunki techniczne, ilość potrzebnych stelaży, materiał, średnice, promienie itd).