Metalowe szkielety

Stelaże ławek

stelaże metalowe ławek

Materiał: rury, profile

Kolory: złoty, srebrny, czarny

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne produkty:

Istotnym komponentem, którego produkcją zajmujemy się od podstaw są stelaże ławek. Na przestrzeni wielu lat pracy na rynkach Polskich oraz zagranicznych podjęliśmy współprace z wieloma producentami ławek parkowych, ławek ogrodowych, zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Dzięki nabytemu doświadczeniu z przekonaniem możemy powiedzieć iż specjalizujemy się w produkcji tego typu stelaży ławkowych.

Produkujemy zarówno podstawy ławek, nogi jak i oparcia. Solidne wykonanie stelaży ławek oraz zabezpieczenie przed korozją i warunkami atmosferycznymi gwarantuje iż wykonane komponenty będę służyły przez wiele lat. Oferowane przez nas stelaże metalowe do ławek charakteryzują się estetyką wykonania oraz brakiem defektów na całej powierzchni stelaża. Cały czas inwestujemy w nowoczesne giętarki, walcarki, zespół doświadczonych spawaczy oraz szereg różnych maszyn CNC, dzięki czemu możemy osiągnąć powtarzalność produkcyjną. Metalowe podstawy do ławek, oparcia wykonujemy w oparciu o projekt nadesłany przez klienta lub realizujemy produkty własne, jednak możemy również pomóc w kwestii projektu delegując do współpracy naszych projektantów.

Jako producent stelaży ławek, które znajdą zastosowanie zarówno jak stelaże ławek parkowych, stelaże ławek ogrodowych lub stelaże ławek wewnętrznych cenimy sobie współpracę z producentami mebli domowych czy też mebli ogrodowych, których wspieramy produkcyjnie dostarczając gotowe stelaże ławek.

Stelaże ławkowe naszej produkcji to przede wszystkim:

Dążąc do perfekcji produkcyjnej i z nadzieją, że nasze stelaże ławek będą najwyższej jakości, wdrożyliśmy Certyfikat ISO 9001:2015, dzięki któremu macie Państwo pewność, że dbamy od kontrole procesów produkcyjnych na każdym etapie. Na życzenie klienta informujemy na bieżąco o postępach produkcyjnych oraz wysyłamy dokumentacje zdjęciową. Dzięki digitalizacji produkcji jesteśmy w stanie sprawnie obsługiwać firmy z całej Europy. Stelaże metalowe do ławek posiadają coraz większy udział w rynku meblowym i są chętnie zamawiane przez dostawców z całego świata.

Zapraszamy do współpracy firmy z branży przemysłu meblowego, a zwłaszcza producentów ławek na podstawach metalowych.

W celu uzyskania profesjonalnej wyceny na stelaże ławek przejdź do zakładki KONTAKT i wyślij nam szczegóły (rysunki techniczne, ilość potrzebnych stelaży, materiał, średnice, promienie itd).