Metalowe szkielety

Stelaże krzeseł

  • Home
  • Stelaże krzeseł
produkcja krzeseł metalowych

Materiał: rury, pręty, profile

Kolory: złoty, srebrny, czarny

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne produkty:

BG Technology to  producent stelaży krzeseł współpracujący z firmami w całej Polsce oraz Europie. Oferujemy stelaże krzeseł metalowych, które wykonujemy w 100% w naszej hali produkcyjnej. Posiadamy nowoczesne giętarki, walcarki, doświadczony zespół spawaczy, tokarki, frezarki oraz wiele innych maszyn CNC. W swoim zespole posiadamy również projektantów. Stelaże metalowe do krzeseł wykonujemy w oparciu o projekt klienta, wykonując każdorazowo odpowiednie przyrządy pozwalające na duże, powtarzalne serie produkcyjne. Produkujemy metalowe stelaże do krzeseł wykorzystując nasze materiały lub nadesłane przez klienta. 

Dzięki nowoczesnym giętarkom i walcarkom, a także doświadczonym spawaczom jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy rodzaj stelażu krzesła, zachowując przy tym nienaganną estetykę. Jako producent stelaży metalowych do krzeseł swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do producentów krzeseł metalowych, których wspieramy dostarczając gotowe szkielety krzeseł

Stelaże krzeseł w BG Technology to przede wszystkim:

Wysoka jakość produkcji

Od początku istnienia firmy kładziemy duży nacisk na wysoką jakość produkcji stelaży krzeseł. Staramy się, aby gięcie rur charakteryzowało się brakiem jakichkolwiek osłabień i zniekształceń, dlatego stelaże krzeseł charakteryzują się nienaganną estetyką. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wdrożyliśmy ISO 9001:2015 potwierdzający wysoką jakość procesów produkcyjnych w BG Technology. W celu usprawnienia produkcji wdrożyliśmy również systemy ERP do zarządzania produkcją, dzięki czemu wszystkie projekty na metalowe stelaże do krzeseł są realizowane płynnie i są w pełni uporządkowane.

Kontrola procesu

Stelaż do krzesła musi charakteryzować się zgodnością z projektem co do milimetra. Produkując stelaże krzeseł dużą wagę przykładamy zatem do pełnej kontroli na każdym etapie oraz profesjonalnej obsługi. Nasi klienci w dowolnym momencie realizacji projektu są informowani o postępach prac produkcyjnych. Na życzenie klienta wysyłamy zdjęcia potwierdzające zaawansowanie projektu. Dzięki digitalizacji naszej produkcji nie ma najmniejszego problemu, aby obsługiwać sprawnie producentów krzeseł metalowych, oddalonych od nas o setki kilometrów. 

Pomoc techniczna

W produkcji stelaży krzeseł istotna jest duża wiedza techniczna oraz doświadczenie specjalistów. Jako producent stelaży krzeseł doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Bez tego bardzo trudno jest o wysoką jakość szkieletów oraz ich powtarzalność. BG Technology zatrudnia menadżerów projektu z ogromną wiedzą techniczną i wieloletnim doświadczeniem produkcyjnym. Posiadamy projektantów oraz profesjonalne programy do projektowania 2d i 3d. 

Produkcja seryjna

Jesteśmy w stanie uruchomić dla Państwa dedykowane linie produkcyjne, dzięki którym możemy produkować stelaże krzeseł metalowych w dużych seriach. Posiadamy zautomatyzowaną produkcje i nowoczesne maszyny CNC. Dzięki dobremu planowaniu procesów, każdy z naszych specjalistów dokładnie wie co ma robić, a produkcja ma zagwarantowaną ciągłość. 

W celu uzyskania profesjonalnej wyceny na stelaże krzeseł przejdź do zakładki KONTAKT i wyślij nam szczegóły (rysunki techniczne, ilość potrzebnych stelaży, materiał, średnice, promienie itd).

Zapraszamy do współpracy firmy z branży przemysłu meblowego, a zwłaszcza producentów krzeseł metalowych.