Metalowe szkielety

Stelaże stołów

  • Home
  • Stelaże metalowe do stołów
stelaże metalowe do stołów

Materiał: rury, profile

Kolory: złoty, srebrny, czarny

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne produkty:

Ważnym produktem dla BG Technology jest stelaż metalowy do stołu. Specjalizujemy się w produkcji tego typu stelaży meblowych, współpracując z producentami mebli zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Oferowane przez nas stelaże metalowe do stołów charakteryzują się estetyką wykonania oraz brakiem defektów na całej powierzchni stelaża. Permanentnie inwestujemy w nowoczesne giętarki, walcarki, zespół doświadczonych spawaczy oraz szereg różnych maszyn CNC, dzięki czemu możemy osiągnąć powtarzalność produkcyjną. Metalowe podstawy do stołów wykonujemy w oparciu o projekt nadesłany przez klienta, jednak możemy również pomóc w kwestii projektu delegując do współpracy naszych projektantów. 

Jako producent stelaży do stołów cenimy sobie współpracę z producentami mebli, których wspieramy produkcyjnie dostarczając gotowe podstawy stołów. 

Stelaż metalowy do stołu w BG Technology to przede wszystkim:

Dążąc do perfekcji produkcyjnej i z nadzieją, że nasze stelaże do stołów będą najwyższej jakości, wdrożyliśmy Certyfikat ISO 9001:2015, dzięki któremu macie Państwo pewność, że dbamy od kontrole procesów produkcyjnych na każdym etapie. Na życzenie klienta informujemy na bieżąco o postępach produkcyjnych oraz wysyłamy dokumentacje zdjęciową. Dzięki digitalizacji produkcji jesteśmy w stanie sprawnie obsługiwać firmy z całej Europy. Stelaże metalowe do stołów posiadają coraz większy udział w rynku meblowym i są chętnie zamawiane przez dostawców z całego świata. 

Zapraszamy do współpracy firmy z branży przemysłu meblowego, a zwłaszcza producentów stołów na podstawach metalowych.

W celu uzyskania profesjonalnej wyceny na stelaże stołów przejdź do zakładki KONTAKT i wyślij nam szczegóły (rysunki techniczne, ilość potrzebnych stelaży, materiał, średnice, promienie itd).