Metalowe szkielety

Stelaże foteli

stelaże foteli

Materiał: rury, profile, pręty

Kolory: złoty, srebrny, czarny

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne produkty:

BG Technology to producent, który od lat wspiera przemysł meblarski zarówno na rynku Polskim jak i zagranicznym. Produkowane przez nas stelaże do foteli charakteryzują się wielką dbałością wykonania, wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia atmosferyczne. Oferujemy stelaże foteli, które wykonujemy w 100% w naszej hali produkcyjnej. Wykonywane przez nas podstawy do mebli znajdą zastosowanie w wielu projektach meblarskich. Z racji łatwego montażu prezentowanych przez nas nóg do foteli, zachęcamy naszych Klientów do użycia produktów jako podstawy do podnóżków, foteli, puf, sof oraz innych produktów przemysłu meblarskiego

Posiadamy nowoczesne giętarki, walcarki, doświadczony zespół spawaczy, tokarki, frezarki oraz wiele innych maszyn CNC, które obsługuje zespół wykwalifikowanych rzemieślników. W swoim zespole posiadamy również projektantów. Stelaż metalowy do fotela wykonujemy według naszych autorskich projektów oraz w oparciu o projekty klienta, posiadamy również możliwości technologiczne aby wykonać odpowiednie przyrządy pozwalające na duże, powtarzalne serie produkcyjne. Produkujemy stelaże do foteli wykorzystując nasze materiały lub te przesłane przez klienta.

Dzięki inwestowaniu w coraz to nowocześniejsze maszyny produkcyjne, między innymi giętarki i walcarki, jesteśmy w stanie wykonać wysokiej jakości podstawy do foteli, które podkreślą wyjątkowy wygląda Państwa projektów. Fotele klasyczne, fotele nowoczesne, fotele do ogrodu – z naszymi stelażami metalowymi będą Państwo mogli zrealizować każdy swój projekt. Dzięki naszym doświadczonym spawaczom jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy rodzaj stelażu fotela, zachowując przy tym nienaganną estetykę. Jako producent stelaży metalowych do krzeseł swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do producentów przemysłu meblarskiego, których wspieramy dostarczając gotowe szkielety foteli.

Stelaże foteli w BG Technology to przede wszystkim

Nasza firma w dużej mierze kładzie nacisk na wysoką jakość produkcji stelaży wszelkiego rodzaju. Stelaże foteli tapicerowanych produkujemy już od wielu lat, z każdym kolejnym projektem nabieramy coraz większego doświadczenia. Ciągła chęć rozwoju pozwala nam tworzyć podstawy foteli najlepszej jakości. Staramy się, aby gięcie rur charakteryzowało się brakiem jakichkolwiek osłabień i zniekształceń, dlatego nasze stelaże metalowe charakteryzują się nienaganną estetyką i wysoką wytrzymałością. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wdrożyliśmy ISO 9001:2015 potwierdzający wysoką jakość procesów produkcyjnych w BG Technology. W celu usprawnienia produkcji wdrożyliśmy również systemy ERP do zarządzania produkcją, dzięki czemu wszystkie projekty na metalowe stelaże do foteli są realizowane płynnie i są w pełni uporządkowane.

Pełna kontrola nad procesem produkcyjnym

Stelaż do fotela musi charakteryzować się zgodnością z projektem co do milimetra, w naszych projektach nie ma miejsca na błędy. Produkując stelaże foteli dużą wagę przykładamy zatem do pełnej kontroli na każdym etapie oraz profesjonalnej obsługi. Nasi klienci w dowolnym momencie realizacji projektu są informowani o postępach prac produkcyjnych nad zamówionymi podstawami do siedzisk. Na życzenie klienta wysyłamy zdjęcia potwierdzające zaawansowanie projektu.

Pomoc techniczna

W produkcji stelaży foteli istotna jest duża wiedza techniczna oraz doświadczenie wyszkolonych specjalistów. Jako producent stelaży metalowych doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Bez tego bardzo trudno jest o wysoką jakość szkieletów oraz ich powtarzalność. BG Technology zatrudnia menadżerów projektu z ogromną wiedzą techniczną i wieloletnim doświadczeniem produkcyjnym. Posiadamy projektantów oraz profesjonalne programy do projektowania 2d i 3d.

W celu uzyskania profesjonalnej wyceny na stelaże krzeseł przejdź do zakładki KONTAKT i wyślij nam szczegóły (rysunki techniczne, ilość potrzebnych stelaży, materiał, średnice, promienie itd).