Metalowe szkielety

Stelaże do stolików kawowych

  • Home
  • Stelaże do stolików kawowych
stelaż stolika kawowego

Materiał: rury, pręty, profile

Kolory: złoty, srebrny, czarny

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne produkty:

Produkujemy metalowe stelaże stolików kawowych przy użyciu nowoczesnych giętarek z szerokim zakresem gięcia. Możemy wykonać praktycznie każdy kształt zachowując przy tym bardzo wysoką estetykę wykonania. Decydując się na współpracę z marką BG Technology otrzymują Państwo do dyspozycji profesjonalny zespół projektantów, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie produkcji stelaży do stolików, jest w stanie zrealizować indywidualne projekty Klienta, doradzić odpowiedni rodzaj materiałów oraz wprowadzić potrzebne usprawnienia, dzięki którym konstrukcja podstawy stołów będzie wytrzymała i solidna.

Dzięki współpracy z firmami meblarskim znajdującymi się na terenie Polski oraz z firmami zagranicznymi nabyliśmy niezbędne doświadczenie, potrzebne w profesjonalnym, szybkim i kompleksowym realizowaniu zamówień metalowych stelaży do stolików. Oprócz możliwości zrealizowania Państwa projektów metalowych stelaży meblowych, możemy również podjąć się kooperacji, zaproponować dostępne u nas projekty stelaży do stolików lub wspólnie stworzyć nowe projekty, dopasowane do kształtu i projektu konkretnego mebla. Ponadto posiadamy własne, gotowe stelaże metalowe, które są chętnie zamawiane przez producentów branży meblarskiej. Z uwagi na to, że od wielu lat współpracujemy z przedstawicielami branży meblarskiej, dzięki nabytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wyprodukować, również w produkcji seryjnej, wysokiej jakości stelaże metalowe do stolików, stelaże do stołów, stelaże do stolików nocnych, stelaże do stolików kawowych, a nawet stelaże do biurek czy też stelaże do ław.

Firma BG Technology stawia przede wszystkim na w pełni profesjonalną obsługę i najwyższą jakość wykonywania zamówień, tak aby współpraca przebiegała w jasnym i przejrzystym trybie, zarówno dla Klienta jak i dla nas. Zatrudniamy doświadczonych spawaczy, dzięki czemu produkcja metalowych stelaży do stolików jest realizowana w jednym miejscu, w naszej hali produkcyjnej w Bydgoszczy, dzięki czemu minimalizujemy do zera możliwość powstania niepożądanych uszkodzeń, które mogłoby wystąpić w trakcie transportu. Tak więc decydując się na podjęcie współpracy z naszą marką, mają Państwo pewność, że zamawiane detale meblarskie do stolików będą dopracowane pod każdym względem. Jako producent stelaży stolików obsługujemy klientów w całej Polsce, a także w Niemczech i Szwecji. Prezentowaną ofertę kierujemy zarówno do producentów stolików, stołów, ław czy biurek, których chętnie odciążymy w zakresie produkcyjnym. Wspieramy też dystrybutorów szukających partnera biznesowego. Jesteśmy otwarci na każdą kooperację z firmami z branży meblarskiej.

Firma BG Technology od wielu lat zajmuje się wsparciem przemysłu meblarskiego, jesteśmy czołowym producentem stelaży metalowych do stolików. Wykonując stelaże jesteśmy świadomi tego jak bardzo istotne są one jak podstawy mebli. Muszą być stabilne, wytrzymałe na obciążenia, przy czym muszą zachować swój reprezentacyjny charakter, który będzie przyciągał wzrok i wzbudzał podziw. Dzięki współpracy z wieloma firmami wiemy jak ważne są te cechy przy produkcji, tym bardziej że stelaże do stolików mają praktycznie największy udział na rynku meblarskim. Wysoka sprzedaż, duże zainteresowanie ze strony Klientów sprawia, że do każdego wykonywanego detalu podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i z taką samą dbałością o najmniejszy szczegół. Produkowane przez nas stelaże do stolików są bardzo proste w montażu, dzięki czemu można je dopasować do praktycznie każdego blatu, co poprawi estetykę mebla i podniesie jego jakość.

W naszej profesjonalnej hali produkcyjnej jesteśmy w stanie stworzyć zarówno klasyczne stelaże do stolików jak i nowoczesne stelaże do stolików. Cały czas inwestujemy w nowoczesne giętarki, walcarki oraz szereg różnych maszyn CNC, dzięki czemu możemy osiągnąć powtarzalność produkcyjną, natomiast zautomatyzowane procesy produkcji pozwalają na zachowanie precyzyjnych wymiarów, które są bardzo ważne w produkcji stelaży do stolików. Metalowe stelaże do stołów wykonujemy w oparciu o projekty nadesłane przez Klienta lub realizujemy produkty własne, jednak możemy również pomóc w kwestii projektu delegując do współpracy naszych projektantów.

Stelaże stolików wykonywane w naszej hali produkcyjnej to przede wszystkim

Dążąc do perfekcji produkcyjnej zamawiane przez Państwa stelaże metalowe do stolików będą produktem najwyższej jakości. Wdrożyliśmy Certyfikat ISO 9001:2015, dzięki któremu macie Państwo pewność, że dbamy od kontrole procesów produkcyjnych na każdym etapie. Na życzenie klienta informujemy na bieżąco o postępach produkcyjnych oraz wysyłamy dokumentacje zdjęciową. Dzięki digitalizacji produkcji jesteśmy w stanie sprawnie obsługiwać firmy z całej Europy. Stelaże stołów i stolików posiadają jeden z największych udziałów w rynku meblowym i są chętnie zamawiane przez dostawców z całego świata.

Zapraszamy do współpracy firmy z branży przemysłu meblowego, a zwłaszcza producentów stolików na solidnych metalowych podstawach. W celu uzyskania profesjonalnej wyceny na stelaże stołów przejdź do zakładki KONTAKT i wyślij nam szczegóły (rysunki techniczne, ilość potrzebnych stelaży, materiał, średnice, promienie itd).