Produkcja krzeseł metalowych

producent krzeseł metalowych

Produkcja krzeseł metalowych zyskuje na popularności nie tylko w Polsce, ale również na całym Świecie. Inwestorzy cenią ten rodzaj mebli za prostotę, funkcjonalność, trwałość oraz estetykę. Ponadto mamy modę na coraz bardziej industrialne przedmioty, a krzesła na stelażach metalowych doskonale wpisują się w ten trend. Krzesła metalowe nie niszczeją tak jak meble z innego materiału, a ponadto doskonale pasują do większości pomieszczeń. Łatwość ich przystosowania do reszty pomieszczenia czynią krzesła na stelażach metalowych produktem niemal doskonałym. W BG Technology produkujemy stelaże metalowe do krzeseł. W razie potrzeby pomagamy też w projektowaniu, a więc wspieramy producentów mebli w 2 z 3 etapów powstawania krzesła na podstawie metalowej.

Produkcja krzeseł metalowych zawsze rozpoczyna się od zaprojektowania stelażu. Ten etap wcale nie jest taki prosty jak wydaje się wielu z nas. Odpowiednie promienie gięcia, zastosowanie optymalnej średnicy rurki, rozmieszczenie otworów oraz zaprojektowanie ewentualnych spawów – to wszystko ma kolosalne znaczenie dla całego krzesła. To właśnie stelaże odpowiadają w dużej mierze za sukces komercyjny całego modelu krzesła. Nie umniejszamy w tym momencie znaczenia tapicerskiego, które jest bardzo istotne, ale bez dobrego projektu stelaża oraz jego produkcyjnego wdrożenia nie ma mowy o wygodnym, funkcjonalnym i cieszącym się dobrym popytem krześle metalowym.

Po wykonaniu projektu należy wdrożyć go na produkcję. Warto pamiętać o tym, że każdy milimetr jest istotny. W przypadku produkcji krzeseł metalowych nie możemy sobie pozwolić nawet na odrobinę zniekształcenia. Dlatego też każdorazowo buduje się odpowiednie przyrządy, które mają zapewnić powtarzalność produkcyjną. Specjaliści od gięcia rur i spawania po złożeniu stelaża poddają go próbie technologicznej.

Ostatnim etapem jest tapicerowanie, a więc zwieńczenie całej pracy. Jest to etap najprzyjemniejszy, ale też najbardziej stresujący. W tym momencie naszym oczom ukazuje się bowiem całe krzesło. Trud włożony do tej pory musi przynieść zamierzony efekt.

BG Technology to producent stelaży metalowych, który dzięki współpracy z wieloma tapicerami i producentami sklejki w całej Polsce może zaoferować Państwu gotowe krzesła w atrakcyjnej cenie. Produkujemy krzesła metalowe na zamówienie. Serdecznie zapraszamy do współpracy. W tym celu prosimy o KONTAKT

stelaże meblowe hoker stelaże meblowe krzesło stelaż krzesła