Bydgoszcz i okolice

Obróbka metali

  • Home
  • Obróbka metali Bydgoszcz
obróbka metali cnc

Usługi własne: cięcie laserem, gięcie blach, gięcie rur, walcowanie, spawanie, szlifowanie

Usługi w kooperacji: malowanie proszkowe, cynkowanie, laser 3D

Języki: polski, niemiecki, angielski

Siedziba firmy: Bydgoszcz, ul. Milcherta 9 na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo Technologicznego

Certyfikat ISO: 9001-2015

BG Technology to zakład obróbki metali nastawiony na profesjonalną obsługę klienta. Od lat współpracujemy z firmami z branży metalowej dostarczając detale metalowe, półprodukty a nawet produkty końcowe. Posiadamy laser płaski ze stołem 6 metrowym, krawędziarkę, giętarkę do rur, walcarkę oraz własną spawalnie + dedykowane stanowiska ślusarskie. Ponadto jesteśmy czołowym producentem odbojnic stalowych w Polsce (marka własna – Odbojnica.pl).  

Współpracujemy z następującymi podmiotami:

Dlaczego warto z nami współpracować?

Obróbka metali jest kluczowym procesem w produkcji wielu elementów i wyrobów, takich jak maszyny, narzędzia, konstrukcje stalowe, meble, części samochodowe i wiele innych. Proces ten wymaga precyzyjnych narzędzi, maszyn i umiejętności operatora, aby uzyskać dokładne i powtarzalne wyniki.

Przed rozpoczęciem procesu obróbki metali, konieczne jest dostarczenie odpowiednich rysunków technicznych lub modeli 3D, które stanowią podstawę dla procesu produkcji.

W BG Technology dużo uwagi poświęcamy idealnemu odwzorowaniu projektów. Przed produkcją seryjną tworzymy prototypy i uzgadniamy z klientem szczegóły, po to aby w czasie produkcji seryjnej nic nas nie zaskoczyło. 

Mimo, że obróbka metali to przede wszystkim nowoczesne maszyny i urządzenia, to jednak bez doświadczonych operatorów CNC, spawaczy, ślusarzy, konstruktorów nie istnieje żadna produkcja. Doskonale o tym wiemy, dlatego zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoim fachu. 

obróbka metali Bydgoszcz

Usługi obróbki metali oferujemy dla klientów w całej Polsce i Europie. Posiadamy stałych odbiorców w takich miastach jak Bydgoszcz, Poznań, Łódź, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Katowice czy Kraków. Odległość nie ma dla nas znaczenia, bowiem korzystamy z usług zaufanych firm transportowych. Możemy obsłużyć Twoją firmę kompleksowo. Jeśli nie mamy jakiejś maszyny we własnej hali, być może znajduje się ona „tuż za ścianą” – dbamy bowiem o kooperacje z wieloma firmami z branży metalowej.