Producent

Meble metalowe

Teren działania: Cała Europa

Projekty: indywidualne pod wymiar klienta

Certyfikat ISO: 9001-2015

Meble metalowe produkowane przez BG Technology znajdują zastosowanie w biurach, szpitalach, bankach, firmach produkcyjnych, obiektach użyteczności publicznej, przychodniach czy hotelach. Oferujemy różnorodność pod względem gabarytów i kolorystyki. Każdy produkt jest dostosowany do wymagań klienta. Dzięki nieustannym inwestycjom w park maszynowy produkcja mebli metalowych oznacza dla nas przyjemność, a dla naszego klienta krótki czas realizacji zamówienia.

W ofercie znajduje się szeroki asortyment mebli metalowych. Możemy wyprodukować dla Państwa:

Wszystkie meble wychodzące od nas z produkcji charakteryzują się solidnością i precyzją wykonania, a także są w 100% zgodne z projektem. Stawiamy na zadowolenie klienta, dlatego ważnym pojęciem jest dla nas jakość. Wszystkie meble biurowe są dostosowane do najpopularniejszych formatów akt i dokumentów. Meble warsztatowe cechują się bezpieczeństwem i wysokim poziomem użyteczności, a szafy pracownicze zawsze są dostosowane do konkretnego rodzaju działalności.

Produkowane przez nas meble metalowe są przede wszystkim:

Każdego dnia ciężko pracujemy, aby uchodzić w oczach naszych klientów jako solidny producent mebli metalowych. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Postaramy się sprostać Państwa oczekiwaniom i cieszyć owocną współpracą.