Woj. Dolnośląskie

Gięcie rur Wrocław

  • Home
  • Gięcie rur Wrocław
Wrocław gięcie rur

Zakresy: fi 14 – fi 60,3

Giętarki: automat, półautomat

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne usługi:

BG Technology specjalizuje się w gięciu rur, profili i płaskowników przy pomocy najnowocześniejszych giętarek. W ostatnim czasie zakupiliśmy 2 wysokiej jakości giętarki, które gwarantują wydajną pracę bez zakłóceń. Jesteśmy elastyczni i ciągle rozwijamy swój park maszynowy, dlatego możemy zaoferować naszym klientom różny zakres gięcia – rury od 14 mm do 60,3 mm. Inwestycje w maszyny sprawiają, że jesteśmy w stanie podjąć się również nietypowych zleceń.

Gięcie rur wykonujemy w całej Polsce. Wrocław jest miastem, w którym posiadamy liczne grono stałych odbiorców. To czym chcemy się wyróżnić na każdym kroku jest jakość. Nasz klient często do nas wraca ceniąc sobie profesjonalną obsługę od wyceny aż po realizację i transport.

Wspieramy outsourcing produkcyjny w gięciu rur

Pomagamy firmom produkcyjnym w przeniesieniu całości lub części ich produkcji do nas. Zwłaszcza w zakresie gięcia i walcowania rur. Takie podejście sprawia, że firma produkcyjna uwalnia kapitał ludzki, nie inwestuje w środki trwałe, oszczędza na przyrządach, drogich kamieniach do giętarek i wielu innych aspektach. Gotowe detale gięte dostarczamy na czas pod wskazany adres. Przejmujemy nawet duże serie produkcyjne.

Precyzja i zgodność z projektem

Gięcie CNC, w którym specjalizuje się nasza firma, pozwala nie tylko na skuteczne gięcie rur, ale również prętów, płaskowników czy profili. Wysokiej jakości sprzęt umożliwia regulację nacisku stempla. Tym samym gięcie jest jeszcze bardziej dokładne i można zrealizować zlecenie z dokładnością do milimetrów. Dysponujemy maszynami przystosowanymi do różnych średnic i kształtów rur. Dzięki temu każdy klient ma pewność, że jego usługa będzie zrealizowana dokładnie tak jak w projekcie.

Dlaczego my?

Gięcie rur to usługa, którą oferuje wiele firm na rynku. Wierzymy jednak, że BG Technology będzie dla Państwa najlepszym wyborem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nie ma u nas żadnych tajemnic, klient może przyjechać i zobaczyć jak pracujemy. Wysokiej klasy sprzęt zapewnia dokładność i szybkość gięcia, a także gwarantuje powtarzalność produkcji. Tym samym jesteśmy w stanie uzyskać nieskazitelny efekt, bez zmarszczek czy odstających fragmentów. Wszystko to w atrakcyjnej cenie. Posiadamy liczną grupę klientów, którzy są zadowoleni z naszych usług.

Więcej o usłudze Gięcie rur

Gorąco zachęcamy firmy z Wrocławia i okolic do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące gięcia rur.