Woj. Kujawsko Pomorskie

Gięcie rur Włocławek

  • Home
  • Gięcie rur Włocławek
Włocławek gięcie rur

Zakresy: fi 14 – fi 60,3

Giętarki: automat, półautomat

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne usługi:

W BG technology wykonujemy usługowe gięcie rur, profili, płaskowników i prętów. Zapewniamy najwyższą jakość usług dzięki naszemu parkowi maszynowemu, który wyposażyliśmy w nowoczesne maszyny automatyczne i półautomatyczne. Nasze giętarki do profili i rur z dociskiem hydraulicznym zapewniają szeroki zakres gięcia, wskutek czego jesteśmy konkurencyjni na rynku pod względem ceny, a także wydajności. Obecnie, wykonujemy gięcie na rurach o średnicach obejmujących od 14 mm do 60,3 mm.

Nasze giętarki cechują się wyjątkowo wysoką mocą – wyższą niż w przypadku tradycyjnych maszyn tego typu. Sprawną pracę maszyny zapewniają również dedykowane przyciski na panelu, a sama giętarka jest wykonana ze spawanych blach stalowych, co zapewnia jej długą żywotność i niezawodność produkcyjną.

Czym wyróżniamy się na rynku? Gięcie rur nierdzewnych, stalowych i aluminiowych w BG Technology to:

Nasze ceny są zależne od wielkości zamówienia, a także materiału do gięcia. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia dokonujemy wszystkich niezbędnych obliczeń oraz wykonujemy testy w trakcie próby technologicznej. Dzięki eliminacji garbów na całej długości materiału, tworzone przez nas zagięcia cechują się estetyką oraz precyzją wykonania. Wszystko to jest zasługą zarówno zaawansowanych technologicznie, nowoczesnych maszyn, jak i doświadczonej załogi specjalistów.

Zapraszamy klientów z Włocławka oraz okolic do skontaktowania się z naszym przedstawicielem, który postara się Państwu pomóc. Więcej o gięciu rur TUTAJ.