Woj. Mazowieckie

Gięcie rur Warszawa

  • Home
  • Gięcie rur Warszawa
warszawa gięcie rur

Zakresy: fi 14 – fi 60,3

Giętarki: automat, półautomat

Inne usługi: cięcie laserem, gięcie blach, walcowanie, spawanie, szlifowanie

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Gięcie rur to jedna z głównych usług świadczonych przez BG Technology. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Posiadamy nowoczesne giętarki z wieloma możliwościami jeśli chodzi o zakres gięcia. Przykładem są 2 nowo zakupione giętarki z dociskiem hydraulicznym, które gwarantują niezawodną pracę i możliwość gięcia przeróżnych kształtów.

Wykonujemy usługowe gięcie rur dla klientów z całej Polski. Posiadamy stałych odbiorców nie tylko w Warszawie, ale w całej Europie. Gwarantujemy szybką wysyłkę z naszej hali produkcyjnej.  To co nas cechuje to profesjonalne podejście do klienta na każdym etapie realizacji zamówienia. Nasi klienci mogą liczyć na nas również w przypadku nietypowych zleceń. Istotne jest to, że dbamy o estetykę wyrobu, eliminując garby na całej długości gięcia.

Gięcie rur w BG Technology to przede wszystkim:

gięcie rur w Warszawie

Wspieramy outsourcing produkcyjny w zakresie gięcia rur

Pomagamy firmom przenieść część swojej produkcji do nas. Dzięki temu obniżamy ich koszty i zapewniamy komfort w postaci dostarczania gotowych elementów giętych „do złożenia” w gotowy produkt. Dostawy są zawsze na czas, dbamy o terminowość i porządek produkcyjny. Dzięki outsourcingowi Twoja firma oszczędzi na wysokich kosztach zakupu giętarek, oprzyrządowania, kamieni, konserwacji i naprawy maszyn, pensji dla operatorów, a także zyska dodatkowe miejsce w hali. Uwolniony zostanie także kapitał, który zamiast w środki trwałe będzie można przeznaczyć w rozwój swojej marki. Oferujemy outsourcing nawet dużych ilości detali miesięcznie.

Proces gięcia rur

Gięcie rur i profili jest jedną z technologii obróbki plastycznej materiałów. Odpowiednie oprzyrządowanie pozwala na wygięcie rur różnej długości o różnych przekrojach poprzecznych. Cały proces polega na zmianie krzywizny materiału. W efekcie jedna część włókien jest rozciągana, a pozostała ściskana. W taki sposób materiał uzyskuje zupełnie nowy kształt. Całość, tego zaawansowanego procesu nie wpływa ani na parametry techniczne, ani na estetykę materiału.
Trwałą zmianę krzywizny przedmiotu można uzyskać za pomocą odpowiedniego oprzyrządowania, sterowanego numerycznie. Pozwala ono wytworzyć nieskończoną ilość takich samych elementów. Specjalistyczne oprogramowanie umożliwia wprowadzanie różnorodnych parametrów, dzięki czemu możliwe jest korygowanie wstępnych ustawień, na każdym etapie obróbki. To pozwala wygiąć rurę w dowolny sposób, również ten nietypowy o szczególnie wymagających kształtach.

Wsparcie różnorodnych procesów produkcyjnych

Gięciu mogą być poddawane rury wykorzystywane w różnych gałęziach produkcyjnych. Mogą być wykonane ze stali zwykłej, nierdzewnej, miedzi, czy aluminium. Mają bardzo szerokie zastosowanie. Po obróbce mogą być wykorzystywane w przemyśle samochodowym, medycznym, transporcie kolejowym, w architekturze, w budownictwie maszynowym i wielu innych.

Więcej o usłudze GIĘCIE RUR

Zapraszamy serdecznie firmy z Warszawy i całego województwa Mazowieckiego do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania związane z gięciem rur.