Woj. Małopolskie

Gięcie rur Tarnów

  • Home
  • Gięcie rur Tarnów
Tarnów gięcie rur

Zakresy: fi 14 – fi 60,3

Giętarki: automat, półautomat

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne usługi:

W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne gięcie rur, profili, prętów i płaskowników. Dzięki nowym giętarkom automatycznym do profili i rur zapewniamy szerokie możliwości gięcia obejmujące materiały wymiarach od 14 mm do 60,3 mm. Inwestycja w innowacyjny park maszynowy, którą poczyniliśmy, sprawiła że nasza oferta uległa rozszerzeniu przy jednoczesnym pozostawieniu konkurencyjnych cen.

Nowoczesne giętarki

Maszyny, na których pracujemy, to zaawansowane technologicznie giętarki wykonane ze spawanych blach stalowych. Ich niezawodność jest zagwarantowana dzięki specjalnym przyciskom na panelu, a wyjątkową wydajność uzyskują za sprawą mocnego silnika. Moc naszych giętarek jest wyższa w stosunku do podobnych maszyn tego typu, co więcej, nasze giętarki umożliwiają gięcie rozmaitych materiałów w różnych kształtach.

Konkurencyjne ceny i doświadczona kadra

Ceny naszych usług uzależniamy od materiału, w którym ma być wykonane gięcie, jak i wielkości zlecenia. Nasze wykonania są estetyczne i precyzyjne, dbamy również o eliminację garbów na całej długości gięcia. Udaje nam się to zarówno dzięki innowacyjnym maszynom i rozwiniętemu parkowi technologicznemu, ale też doświadczeniu wykwalifikowanych pracowników. Podejmujemy się nietypowych projektów polegających na gięciu rur stalowych, aluminiowych i nierdzewnych o niestandardowych formach. Przed wykonaniem każdego zlecenia dokonujemy dokładnych obliczeń, a także przeprowadzamy niezbędne próby technologiczne.

Korzyści które płyną z powierzenia gięcia rur nierdzewnych, aluminiowych i stalowych BG Technology, to przede wszystkim:

Zapraszamy serdecznie firmy z Tarnowa i okolic do kontaktu z naszym przedstawicielem.