Woj. Zachodniopomorskie

Gięcie rur Szczecin

  • Home
  • Gięcie rur Szczecin
Szczecin gięcie rur

Zakresy: fi 14 – fi 60,3

Giętarki: automat, półautomat

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne usługi:

Oferujemy profesjonalne gięcie rur, profili i płaskowników z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń. Posiadamy w parku maszynowym między innymi 2 nowe giętarki, które dzięki swoim parametrom pozwalają na wydajną pracę i możliwość zaoferowanie atrakcyjnej ceny.  Nieustannie inwestujemy w nowe maszyny, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować realizację nawet trudnych projektów.

Obsługujemy Szczecin i okolice, a także całą Polskę. Współpracujemy również z kontrahentami z innych krajów Unii Europejskiej. To co nas wyróżnia do dbałość o wysoką jakość. Nasi pracownicy posiadają nie tylko duże doświadczenie, ale systematycznie przechodzą niezbędne szkolenia. Takie podejście w połączeniu z rozwojem parku maszynowego pozwala oferować Państwu usługi w pełni profesjonalne od wyceny aż po dostawę detali pod wskazany adres.

Gięcie rur, profili i płaskowników w BG Technology to przede wszystkim:

Realizowana przez nas usługa pozwala otrzymać precyzyjne kształty, a także ich nieograniczoną powtarzalność. Wykonujemy gięcie rur o różnych średnicach i grubościach ścianek, uzyskując zarówno łagodne łuki, jak i bardziej wymagające kształty, także przestrzenne, jak np. spirala.

Specjalizujemy się w procesie obróbki rur, w którego efekcie następuje ich trwałe odkształcenie. Sterowane numerycznie maszyny pozwalają otrzymać gięcia o dowolnym kącie i promieniu. Proces nie wpływa na parametry techniczne ani na wygląd materiału. Zaawansowane technologie, z których korzystamy, dają nam możliwość przestawiania matrycy, w efekcie czego możemy osiągać różne gięcia promieni na jednym elemencie.

Wykorzystywane przez nas metody planowania produkcji umożliwiają realizację zlecenia w najkrótszym czasie. Park maszynowy, którym dysponujemy, oprogramowanie, a także nasze doświadczenie są gwarancją uzyskania elementów najwyższej jakości. Parametry gięcia ustalamy w trakcie indywidualnych konsultacji z Klientem, a otrzymane elementy są poddawane próbom technologicznym.

Półprodukty, z których korzystają różne branże

Kształtowaniu poddajemy rury ze stali zwykłej, nierdzewnej, miedzi, czy aluminium. Po obróbce mogą być wykorzystywane m.in. do produkcji balustrad, poręczy, łuków okien i innych konstrukcji stalowych. A także do elementów instalatorskich, mebli metalowych, lamp. Znajdują zastosowanie w branży budowlanej, energetycznej, chemicznej, górnictwie, a także w przemyśle samochodowym i medycznym, w architekturze, w budownictwie maszynowym i wielu innych.

Serdecznie zapraszamy firmy ze Szczecina i okolic do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.