Woj. Podkarpackie

Gięcie rur Rzeszów

  • Home
  • Gięcie rur Rzeszów
Rzeszów gięcie rur

Zakresy: fi 14 – fi 60,3

Giętarki: automat, półautomat

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne usługi:

Wykonujemy profesjonalne gięcie rur dla klientów z Rzeszowa i okolicSwoje usługi świadczymy dla odbiorców w Całej Europie. Dysponujemy własnym transportem, który na Państwa życzenie może przywieźć wygięte elementy pod wskazany adres. W tej chwili oferujemy gięcie w zakresie średnic od 14 do 60,3 mm. Posiadamy zaawansowane technologicznie giętarki markowych firm. Inwestycje w sprzęt oraz najlepszych specjalistów w dziedzinie gięcia rur sprawiają, że jesteśmy w tej chwili jednym z liderów w kraju w tej dziedzinie. Wierzymy, że dbałość o każdy detal sprawi, że będziecie Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

Dlaczego my?

Wspieramy outsourcing produkcyjny w gięciu rur

Wysoka jakość produkcyjna

BG Technology systematycznie uzbraja park maszynowy w nowe giętarki przeznaczone do gięcia różnorodnych kształtów i średnic. W efekcie tego posiadamy coraz większe możliwości produkcyjne. Jesteśmy terminowi – nie obiecujemy terminów, których nie bylibyśmy w stanie dotrzymać. Stawiamy również na przejrzystość na każdym kroku. Firmy produkcyjne potrzebujące elementów giętych mogą przyjechać do nas na audyt i sprawdzić jak pracujemy. Oferujemy konkurencyjne ceny, które zależą od skomplikowania projektu oraz wielkości zamówienia.

Gięcie rur i zastosowanie w przemyśle  

Elementy gięte znajdują zastosowanie w praktycznie każdej dziedzinie przemysłu. Są niezbędnym elementem odbojnic, znaków drogowych, konstrukcji budowlanych, budowy pojazdów, elementów wyposażenia wnętrz  i wielu innych. Nasi specjaliści chętnie doradzą najlepsze rozwiązanie. .

Serdecznie zapraszamy firmy z Rzeszowa i okolic do kontaktu telefonicznego lub wysłania zapytania ofertowego poprzez e-mail. Więcej na temat gięcie rur kliknij TUTAJ.