Woj. Mazowieckie

Gięcie rur Radom

  • Home
  • Gięcie rur Radom
Radom gięcie rur

Zakresy: fi 14 – fi 60,3

Giętarki: automat, półautomat

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne usługi:

BG Technology oferuje gięcie rur stalowych, aluminiowych i nierdzewnych. Skorzystanie z naszej oferty daje gwarancję precyzji wykonania, szybkiego czasu realizacji, a także wysokiej jakości i braku osłabień (szczelności). Umożliwiamy gięcie w szerokim zakresie, dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod produkcji. Gwarantujemy również możliwość negocjacji cen przy większych zamówieniach.

Gięcie rur Radom

Wykonujemy usługowe gięcie rur, płaskowników, profili i prętów. Dzięki inwestycji w automatyczne giętarki do rur i profili w naszym parku maszynowym oferujemy szeroki zakres gięcia. Inwestycja w te maszyny poprawiła wydajność naszej pracy, a także pozwoliła na uatrakcyjnienie naszych cen. Obecnie, dzięki maszynom, jesteśmy w stanie giąć rury o średnicach od 14 mm do 60,3 mm.

Cena naszych usług jest zależna zarówno od wielkości zamówienia, jak i materiału. Wykonujemy także nietypowe zlecenia polegające na gięciu rur nierdzewnych, stalowych czy aluminiowych o rzadko spotykanych kształtach. Eliminujemy garby na całej długości gięcia, a zagięcia w materiałach zawsze cechują się doskonałą estetyką i precyzją wykonania. Za każdym razem przed przystąpieniem do seryjnej produkcji dokonujemy niezbędnych pomiarów, a także sprawdzamy je podczas próby technologicznej. Zadowolenie klientów udaje nam się osiągnąć nie tylko dzięki zaawansowanym technologicznie, nowoczesnym maszynom, ale przede wszystkim doświadczeniu naszych ekspertów.

Giętarki, na których pracujemy to niezwykle zaawansowane urządzenia

Warto nam zaufać

Stawiamy na wysoką jakość od projektu, poprzez wykonanie i obsługę klienta.  Dbamy o indywidualne podejście do każdego tematu. Nasi klienci cenią sobie uczciwość i szczerość – jest możliwość spotkania i sprawdzenia jak pracujemy. Nasze giętarki gwarantują ponadto precyzję oraz wysoką powtarzalność produkcyjną. Oferujemy konkurencyjne ceny. Zapraszamy klientów z Radomia oraz okolic do skontaktowania się z naszym przedstawicielem, który postara się Państwu pomóc. Więcej o gięciu rur TUTAJ.