Woj. Wielkopolskie

Gięcie rur Poznań

  • Home
  • Gięcie rur Poznań
Poznań gięcie rur

Zakresy: fi 14 – fi 60,3

Giętarki: automat, półautomat

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne usługi:

Firma BG Technology wykonuje profesjonalne gięcie rur i profili dla odbiorców w Polsce oraz w innych krajach Unii Europejskiej. To co nas cechuje to nastawienie na inwestycje, dlatego park maszynowy jest nieustannie rozbudowywany o nowe giętarki. Posiadane przez nas maszyny mają duże możliwości jeżeli chodzi o gięcie rur. Zakup giętarek w pełni automatycznych spowodował rosnące możliwości produkcyjne w zakresie detali giętych. Przyjmujemy przede wszystkim duże serie elementów. 

Wspieramy outsourcing produkcyjny w gięciu rur

Pomagamy firmom produkcyjnym w przeniesieniu całości lub części ich produkcji do nas. Zwłaszcza w zakresie gięcia i walcowania rur. Takie podejście sprawia, że firma produkcyjna uwalnia kapitał ludzki, nie inwestuje w środki trwałe, oszczędza na przyrządach, drogich kamieniach do giętarek i wielu innych aspektach. Gotowe detale gięte dostarczamy na czas pod wskazany adres. Przejmujemy nawet duże serie produkcyjne.

Jakość i estetyka

Wyróżniamy się jakością zarówno w procesie gięcia, uzyskując estetyczne produkty, jak i w obsłudze klienta. Możecie państwo liczyć na profesjonalną wycenę, pomoc przy projekcie oraz wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.

Poznań jest miastem, w którym posiadamy stałych odbiorców, którzy cenią sobie wysoką jakość obsługi. Zatrudniamy pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży co w połączeniu z nowoczesnymi giętarkami sprawia, że możemy wykonywać usługę w sposób profesjonalny.

Dlaczego my?

Każdy projekt jest dla nas ważny i podchodzimy do niego indywidualnie. Doradzamy najlepsze rozwiązania i każdego dnia pracujemy na zaufanie naszych klientów. Dzięki wysokiej jakości maszynom możemy giąć rury z dużą dokładnością, a także powtarzalnością produkcyjną. Nieustannie powiększamy grono zadowolonych klientów.  Aktualnie wykonujemy gięcie rur o średnicach 14 mm-60,3.

Więcej o usłudze gięcie rur

Zapraszamy do kontaktu firmy z Poznania i całego województwa Wielkopolskiego. Nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.