Woj. Wielkopolskie

Gięcie rur Piła

  • Home
  • Gięcie rur Piła
Piła gięcie rur

Zakresy: fi 14 – fi 60,3

Giętarki: automat, półautomat

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne usługi:

W BG Technology oferujemy gięcie rur, prętów, płaskowników i walcowanie profili. W naszym parku maszynowym znajdują się innowacyjne giętarki, dzięki którym możemy wykonywać gięcie na materiałach o średnicy od 14 mm do 60,3 mm. Te innowacyjne maszyny do gięcia prętów i rur z dociskiem hydraulicznym gwarantują szeroki zakres gięcia i sprawiają, że przy bardzo dużej wydajności jesteśmy w stanie zapewnić konkurencyjne ceny.

Czym charakteryzują się nasze giętarki?

Oferujemy również usługi gięcia materiałów nietypowych, takich jak: rury stalowe, aluminiowe bądź nierdzewne o niestandardowych kształtach. Nasze ceny są zależne od materiału i wielkości zlecenia, jednak przy większych projektach jesteśmy otwarci na negocjacje. Przed realizacją zamówienia dokonujemy niezbędnych obliczeń oraz prób technologicznych, aby wyeliminować ryzyko pojawienia się błędu. Dbamy o estetykę naszych realizacji – minimalizujemy ryzyko pojawienia się garbów na długości gięcia, dzięki czemu nasze realizację prezentują się niezwykle estetycznie. To zasługa naszej załogi złożonej ze specjalistów, a także nowoczesnych i precyzyjnych maszyn.

Usługi gięcia w BG Technology to szereg korzyści, takich jak:

Zapraszamy klientów z Piły oraz okolic do skontaktowania się z naszym przedstawicielem, który postara się Państwu pomóc. Więcej o gięciu rur TUTAJ.