Woj. Warmińsko Mazurskie

Gięcie rur Olsztyn

  • Home
  • Gięcie rur Olsztyn
Olsztyn gięcie rur

Zakresy: fi 14 – fi 60,3

Giętarki: automat, półautomat

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne usługi:

Oferujemy profesjonalne gięcie rur dla klientów z Olsztyna oraz całego województwa Warmińsko-Mazurskiego. Gięcie rur stalowych, aluminiowych i nierdzewnych w BG Technology to precyzja wykonania, ekspresowy czas realizacji zamówienia i doskonała jakość wykonania – bez osłabień szczelności materiału. Gwarantujemy możliwość negocjowania cen przy dużych seriach, a także szeroki zakres gięcia, który uzyskaliśmy za sprawą innowacyjnych metod produkcji.

Szeroki zakres gięcia

W BG Technology oferujemy usługowe gięcie prętów rur, płaskowników i profili. Dzięki nowoczesnym maszynom znajdujących w naszym parku maszynowym, zapewniamy zakres gięcia od 12 mm do 60,3 mm. Inwestycja w nowoczesny sprzęt sprawia, że nie tylko zyskaliśmy dużą moc przerobową, ale jesteśmy również w stanie oferować naszym klientom wyjątkowo korzystne ceny.

Nietypowe zlecenia oraz atrakcyjne ceny

Ceny wykonywanych przez nas projektów zależą od wielkości zlecenia oraz materiału, w którym wykonujemy gięcie. Dbamy o estetykę gięcia oraz dokładność – nasze realizacje cechują się dużą precyzją i są pozbawione garbów na całej długości materiału. Zanim przystąpimy do pracy, przeprowadzamy próbę technologiczną, a także z uwagą dokonujemy koniecznych obliczeń. Wykonujemy także zlecenia nietypowe – gięcia w różnego rodzaju materiałach, jak rury aluminiowe, nierdzewne i stalowe, które cechują się niestandardowymi kształtami. Tego rodzaju praca jest możliwa nie tylko za sprawą technologicznie zaawansowanych maszyn, ale też doskonale wyszkolonej załogi z wieloletnim doświadczeniem.

Niezawodne giętarki automatyczne i półautomatyczne

Giętarki, na których pracujemy, cechują się wyższą mocą w porównaniu ze standardowymi maszynami, napędem na obie osie przez mocny silnik hydrauliczny oraz niezawodnością gwarantowaną dzięki specjalnym przyciskom na panelu. Nasze giętarki są wykonane ze spawanych blach stalowych, co zapewnia ich długą żywotność, umożliwiają także gięcie materiałów o różnych kształtach.
.
Zapraszamy serdecznie firmy z Olsztyna oraz województwa Warmińsko-Mazurskiego do kontaktu z naszym przedstawicielem.