Woj. Lubelskie

Gięcie rur Lublin

  • Home
  • Gięcie rur Lublin
Lublin gięcie rur

Zakresy: fi 14 – fi 60,3

Giętarki: automat, półautomat

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne usługi:

W ofercie znajduje się usługowe gięcie rur o szerokim zakresie gięcia. Możemy poddawać obróbce zarówno rury o małych średnicach, jak i większych. Cały czas dokupujemy nowe giętarki, aby być dla Państwa dobrym dostawcą elementów giętych. Aktualnie wykonujemy gięcie rur o średnicach 14-60,3 mm. Minimalne zamówienia to 50 sztuk elementów giętych. 

Wykonujemy gięcie rur dla klientów z Lublina oraz całej Polski. Nasza hala produkcyjna znajduje się w Bydgoszczy. Posiadamy odbiorców w całym kraju, a także Europie.

To co nas wyróżnia to przede wszystkim:

Dlaczego my?

Doradzamy klientom na każdym etapie realizacji projektu. Oferujemy pełne wsparcie projektowe. Posiadamy własną spawalnie, tokarki i frezarki CNC oraz szereg innych maszyn, dzięki czemu możemy oferować usługi kompleksowo.  Nasi pracownicy systematycznie przechodzą szkolenia i udoskonalają swoje umiejętności.

Ważna jest dla nas jakość gięcia, dzięki czemu wychodzące od nas rury są estetyczne i nie posiadają osłabień. Możliwe są serie w tysiącach sztuk miesięcznie. 

Zapraszamy do kontaktu firmy z Lublina i okolic. Nasi przedstawiciele czekają na pytania od Państwa. Więcej o gięciu rur TUTAJ