Woj. Łódzkie

Gięcie rur Łódź

  • Home
  • Gięcie rur Łódź
Łódź gięcie rur

Zakresy: fi 14 – fi 60,3

Giętarki: automat, półautomat

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne usługi:

Wykonujemy profesjonalne gięcie rur przy użyciu nowoczesnych giętarek o zróżnicowanym zakresie gięcia. Możemy giąć zarówno małe, jak i duże średnice. Systematycznie wyposażamy nasz park maszynowy w nowe giętarki, dzięki czemu jesteśmy w stanie pracować wydajnie i dotrzymywać umówionych terminów. Aktualnie wykonujemy gięcie rur o średnicach 14-60,3 mm .

W zakresie gięcia rur obsługujemy nie tylko Łódź, ale firmy z całej Polski. Posiadamy odbiorców w całym kraju, a także poza jego granicami.

Nasi klienci mogą liczyć przede wszystkim na:

Wspieramy outsourcing produkcyjny w gięciu rur

Pomagamy firmom produkcyjnym w przeniesieniu całości lub części ich produkcji do nas. Zwłaszcza w zakresie gięcia i walcowania rur. Takie podejście sprawia, że firma produkcyjna uwalnia kapitał ludzki, nie inwestuje w środki trwałe, oszczędza na przyrządach, drogich kamieniach do giętarek i wielu innych aspektach. Gotowe detale gięte dostarczamy na czas pod wskazany adres. Przejmujemy nawet duże serie produkcyjne.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Nie boimy się podejmować wyzwań. Dzięki nowoczesnym giętarkom oraz doświadczonym pracownikom wykonujemy również zlecenia skomplikowane pod względem technologicznym. Stawiamy na jakość gięcia, dzięki czemu wychodzące od nas rury są estetyczne i bez osłabień. Zakupione giętarki oraz oprzyrządowanie sprawiają, że możliwe jest seryjne gięcie dokładnie takich samych elementów bez zmiany jakości materiału. W pierwszym etapie zawsze wykonujemy próbę technologiczną, po której możliwa jest produkcja na dużą skalę.

Zapraszamy do kontaktu firmy z Łodzi i okolic. Nasi przedstawiciele czekają na pytania od Państwa. Więcej o gięciu rur TUTAJ