Woj. Małopolskie

Gięcie rur Kraków

  • Home
  • Gięcie rur Kraków
Kraków gięcie rur

Zakresy: fi 14 – fi 60,3

Giętarki: automat, półautomat

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne usługi:

Wykonujemy usługowe gięcie rur, profili i płaskowników dla firm z Krakowa i okolic, a także całej Polski. Wszystkie zlecenia realizowane są na zaawansowanych technologicznie maszynach umożliwiających różny zakres gięcia. W tej chwili gniemy rury o średnicach od 14 do 60,3mm. Posiadamy nowo zakupione giętarki z dociskiem hydraulicznym, a także kilka innych. Park maszynowy rozwijany jest systematycznie, dzięki czemu możemy oferować usługi niestandardowe. Poza permanentnymi inwestycjami w sprzęt stawiamy również na doświadczoną kadrę pracowników. Wierzymy, że te 2 czynniki wyróżniają nas na tle konkurencji.

Dlaczego my?

Wspieramy outsourcing produkcyjny w zakresie gięcia rur

Oferujemy outsourcing gięcia rur, a więc przenoszenie części lub całości produkcji do naszej firmy. Mamy doświadczenie w przejmowaniu nawet dużych ilości detali miesięcznie. Takie podejście opłaca się firmom, które chcą oszczędzić na wysokich kosztach utrzymania własnej produkcji. Zapewniamy terminowość dostaw oraz wsparcie przy nowych projektach detali. Decydując się na outsourcing gięcia rur zyskujecie Państwo wsparcie specjalistów od gięcia, nie martwicie się o awarie maszyn, nieudane próby technologiczne, choroby pracowników, konserwacje giętarek, ciągłe problemy z oprzyrządowaniem i kamieniami do maszyn. Dostajecie po prostu gotowy detal gięty do dalszego „złożenia” w produkt finalny.

Gięcie rur z wykorzystaniem najnowszych technologii

W naszej firmie stawiamy na innowacyjność, dlatego regularnie wprowadzamy coraz to nowsze i bardziej zaawansowane modele giętarek, przeznaczonych do różnych rodzajów i kształtów rur. Tym samym możemy wykonać praktycznie każde zlecenie. Co za tym idzie, jesteśmy wszechstronni i pomożemy w każdej sytuacji. Nasze usługi wyróżniają się terminowością – nie obiecujemy niemożliwych do realizacji terminów. Dzięki jasnym zasadom nasz klient zawsze jest zadowolony z wykonanej usługi. Każdy element zostaje idealnie wykończony, więc nie ma możliwości pojawienia się odprysków czy pozostawienia ostrych fragmentów. Wszystko to w atrakcyjnej cenie.

Gięcie rur i zastosowanie w przemyśle

Nasze usługi znajdują szerokie zastosowanie w dziedzinach takich jak na przykład osprzęt zootechniczny, wyposażenie jachtów i basenów, znaki drogowe, wyposażenie wnętrz domów i mieszkań, biur czy szpitali. Jesteśmy otwarci na wszelkie potrzeby i chętnie doradzimy, jakie rozwiązanie będzie najbardziej odpowiednie w danym przypadku.

Więcej o usłudze GIĘCIE RUR

Serdecznie zapraszamy firmy z Krakowa i okolic do kontaktu telefonicznego lub wysłania zapytania ofertowego poprzez e-mail.