Gięcie rur Kraków

 

Wykonujemy usługowe gięcie rur, profili i płaskowników dla firm z Krakowa i okolic, a także całej Polski. Wszystkie zlecenia realizowane są na zaawansowanych technologicznie maszynach umożliwiających różny zakres gięcia. Posiadamy nowo zakupione giętarki z dociskiem hydraulicznym, a także kilka innych. Park maszynowy rozwijany jest systematycznie, dzięki czemu możemy oferować usługi niestandardowe. Poza permanentnymi inwestycjami w sprzęt stawiamy również na doświadczoną kadrę pracowników. Wierzymy, że te 2 czynniki wyróżniają nas na tle konkurencji.

Dlaczego my?

  • profesjonalna obsługa
  • trzymanie się terminów
  • wysoka jakość gięcia
  • elastyczne oraz indywidualne podejście do klienta
  • średnice rur od 20mm do 100mm

Gięcie rur z wykorzystaniem najnowszych technologii

W naszej firmie stawiamy na innowacyjność, dlatego regularnie wprowadzamy coraz to nowsze i bardziej zaawansowane modele giętarek, przeznaczonych do różnych rodzajów i kształtów rur. Tym samym możemy wykonać praktycznie każde zlecenie. Co za tym idzie, jesteśmy wszechstronni i pomożemy w każdej sytuacji. Nasze usługi wyróżniają się terminowością – nie obiecujemy niemożliwych do realizacji terminów. Dzięki jasnym zasadom nasz klient zawsze jest zadowolony z wykonanej usługi. Każdy element zostaje idealnie wykończony, więc nie ma możliwości pojawienia się odprysków czy pozostawienia ostrych fragmentów. Wszystko to w atrakcyjnej cenie.

Gięcie rur i zastosowanie w przemyśle  

Nasze usługi znajdują szerokie zastosowanie w dziedzinach takich jak na przykład osprzęt zootechniczny, wyposażenie jachtów i basenów, znaki drogowe, wyposażenie wnętrz domów i mieszkań, biur czy szpitali. Jesteśmy otwarci na wszelkie potrzeby i chętnie doradzimy, jakie rozwiązanie będzie najbardziej odpowiednie w danym przypadku.

Serdecznie zapraszamy firmy z Krakowa i okolic do kontaktu telefonicznego lub wysłania zapytania ofertowego poprzez e-mail.