Woj. Świętokrzyskie

Gięcie rur Kielce

  • Home
  • Gięcie rur Kielce
Kielce gięcie rur

Zakresy: fi 14 – fi 60,3

Giętarki: automat, półautomat

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne usługi:

W naszej ofercie znaleźć można usługowe gięcie rur, profili, prętów i płaskowników. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który obejmuje nowe giętarki do rur oraz profili, co ważne – umożliwiające szeroki zakres pracy. W efekcie tej inwestycji nie tylko jesteśmy w stanie zapewniać korzystne ceny klientom, ale też pracować wydajniej. Obecnie podejmujemy się zleceń obejmujących gięcie rur o średnicach 14 mm – 60,3 mm.

Czym charakteryzują się giętarki, na których pracujemy?

Wykonane są ze spawanych blach stalowych, a dzięki dedykowanym przyciskom na panelu gwarantują niezawodną pracę. Umożliwiają gięcie rozmaitych materiałów o wybranych kształtach, cechują się wyższą mocą niż typowe giętarki, a także są wyposażone w bardzo mocny silnik.

Wielkość zamówienia i materiał – od tych elementów zależy nasza wycena. Oferujemy gięcie rur stalowych, nierdzewnych czy aluminiowych o niestandardowych kształtach. Zagięcia wykonujemy estetycznie i precyzyjnie, dbając o eliminację garbów na całej długości materiału. Jak to robimy? Oprócz zaawansowanych technicznie maszyn i nowoczesnej technologii inwestujemy w doświadczony zespół specjalistów. Zanim rozpoczniemy realizację zlecenia, z uwagą obliczamy niezbędne parametry oraz wykonujemy próby technologiczne.

BG Technology umożliwia gięcie rur aluminiowych, nierdzewnych i stalowych w sposób precyzyjny, szybki, z wykorzystaniem nowoczesnych metod produkcji i szerokim zakresem gięcia. Stawiamy na wysoką jakość i brak osłabień (szczelności), a ponadto przy dużych zleceniach zapewniamy możliwość negocjacji cen.

Gięcie rur Kielce

Wykonujemy gięcie rur nie tylko dla klientów z Kielc. Posiadamy odbiorców w całej Polsce, a także w takich krajach jak Niemcy, Szwecja, Czechy czy Wielka Brytania. Odległość nie ma dla nas najmniejszego problemu. Posiadamy własny transport, którym możemy na Państwa życzenie przewieźć zamówiony towar lub wysyłamy produkty poprzez zewnętrzną firmę transportową. Wyróżniamy się jakością wykonania oraz terminowymi dostawami. Dzięki takiemu podejściu zyskujemy coraz lepszą opinię wśród odbiorców z całej Europy.

Zapraszamy klientów z Kielc oraz okolic do skontaktowania się z naszym przedstawicielem, który postara się Państwu pomóc. Więcej o gięciu rur TUTAJ.