Woj. Śląskie

Gięcie rur Katowice

  • Home
  • Gięcie rur Katowice
Katowice gięcie rur

Zakresy: fi 14 – fi 60,3

Giętarki: automat, półautomat

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne usługi:

Oferujemy profesjonalne gięcie rur, profili, płaskowników i prętów dla firm z Katowic. Obsługujemy klientów z całej Polski, posiadamy też odbiorców w kilku innych krajach europejskich. To co nas wyróżnia i za co cenią nas kontrahenci to duża wiedza techniczna i kompleksowość usług. Poza gięciem oferujemy również cięcie, walcowanie, spawanie czy projektowanie 2d/3d. Takie podejście sprawia, że możecie Państwo liczyć na nas na każdym etapie realizacji projektu.  W naszej hali produkcyjnej znajdują się nowe giętarki z dociskiem hydraulicznym, które zapewniają powtarzalną pracę. Nieustannie doposażamy park maszynowy w nowe giętarki, walcarki, spawarki oraz inne urządzenia, dzięki którym praca staje się maksymalnie wydajna.

Gięcie rur Katowice

Katowice są miastem, w którym posiadamy zaufanych odbiorców jeśli chodzi o cięcie oraz gięcie rur. Obrobione elementy wysyłamy do klienta własnym transportem lub korzystamy z usług zewnętrznych firm przewozowych. To co nas cechuje to profesjonalna obsługa oraz podejmowanie się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Dbamy o to, aby na całej powierzchni gięcia nie występowały żadne garby oraz zniekształcenia.

Gięcie rur, profili, płaskowników i prętów w BG Technology to przede wszystkim:

Czym jest gięcie rur?

Usługowe gięcie rur i profili to metoda obróbki bardo chętnie wykorzystywana obecnie w wielu branżach. Stworzenie dedykowanego oprzyrządowania pozwala na gięcie rur o różnych długościach, a także przekrojach poprzecznych. Samo gięcie rur opiera się na zmianie krzywizny obrabianego materiału. W rezultacie jedna część włókien jest rozciągana, a druga część ściskana. Dzięki takim zabiegom uzyskujemy materiał o zupełnie nowym kształcie. Wykorzystując nowoczesne maszyny i odpowiednie oprzyrządowanie rura czy profil pozostaje w nienaruszonym stanie mechanicznym.
Trwałe zmiany krzywizny uzyskujemy dzięki giętarkom CNC, które posiadają programy numeryczne, dzięki którym możemy giąć nieskończoną ilość rur czy profili. Istotne jest to, że ustawienia giętarek mogą być zmieniane na każdym etapie procesów produkcyjnych. Możemy zatem podejmować się również zleceń tych najbardziej skomplikowanych.

Pomagamy producentom różnych branż

Wspomagamy procesy produkcyjne w wielu dziedzinach jako dostarczyciel wygiętych rur czy profili. Klienci bardzo często odciążając swoją produkcję zlecają nam gięcie elementów. Mogą być wykonane ze stali zwykłej, nierdzewnej, miedzi, czy aluminium. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi z przemysłu samochodowego, kolejowego, maszynowego, budownictwa, transportu i wielu innych.

Zapraszamy serdecznie firmy z Katowic do kontaktu z naszym przedstawicielem.