Woj. Kujawsko-Pomorskie

Gięcie rur Grudziądz

  • Home
  • Gięcie rur Grudziądz
Grudziądz gięcie rur

Zakresy: fi 14 – fi 60,3

Giętarki: automat, półautomat

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne usługi:

W BG Technology wykonujemy usługowe gięcie rur, profili, płaskowników oraz prętów. Inwestujemy w nowoczesne giętarki, dzięki czemu w naszym parku maszynowym znajdują się nowe maszyny do gięcia rur o szerokim zakresie gięcia oraz docisku hydraulicznym. Dzięki nim oferowany przez naszą firmę zakres gięcia obejmuje wymiary rur od 14 mm do 60,3 mm. Inwestycja, którą poczyniliśmy, sprawia że jesteśmy wyjątkowo konkurencyjni cenowo, a także w zakresie wydajności.

Gięcie rur Grudziądz

Maszyny, na których pracujemy, gwarantują wysokie parametry techniczne. Mocny silnik hydrauliczny napędza obie osie maszyny, która cechuje się wyższą mocą w porównaniu do tradycyjnych giętarek. Nasze urządzenia umożliwiają nie tylko gięcie rur o różnych kształtach, ale również rur wykonanych z różnych materiałów. Niezawodną pracę zapewniają specjalne przyciski na panelu, a wykonanie samej giętarki ze spawanych blach stalowych to gwarancja solidności.

Skorzystanie z oferty BG Technology to przede wszystkim niezwykle szeroki zakres gięcia przy jednoczesnej precyzji wykonania, ekspresowa realizacja zamówień, wysoka jakość i brak osłabień materiału, nowoczesne metody produkcyjne, a także możliwość negocjacji cen w przypadku większych projektów.

Wykonujemy zlecenia standardowe oraz nietypowe, dotyczące gięcia rur nierdzewnych, stalowych czy aluminiowych. Zagięcia w materiałach wykonywane przez naszych specjalistów są zawsze pozbawione garbów na całej długości gięcia. W naszej pracy stawiamy na precyzyjne realizowanie zleceń, a także doskonałą estetykę. Przed przystąpieniem do zlecenia dokładnie sprawdzamy wszystkie obliczenia, a także wykonujemy próby technologiczne. Oczekiwania klientów spełniamy nie tylko dzięki rozbudowanemu parkowi maszyn i zaawansowaniu technologicznemu, ale także zaangażowaniu wykwalifikowanej załogi.

Zapraszamy klientów z Grudziądza oraz okolic do skontaktowania się z naszym przedstawicielem, który postara się Państwu pomóc. Więcej o gięciu rur TUTAJ.