Woj. Śląskie

Gięcie rur Gliwice

  • Home
  • Gięcie rur Gliwice
Gliwice gięcie rur

Zakresy: fi 14 – fi 60,3

Giętarki: automat, półautomat

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne usługi:

Firma BG Technology oferuje gięcie rur nierdzewnych, stalowych i aluminiowych. Stawiamy na szybkość realizacji, dokładność wykonania, a także wysoką jakość i brak osłabień giętego materiału. Jesteśmy nowoczesną firmą stosującą innowacyjne metody produkcji, dzięki którym zapewniamy szeroki zakres usług. Nasze ceny są zależne od materiału i wielkości zamówienia, jednak przy większych projektach jesteśmy otwarci na negocjacje.

Gięcie rur Gliwice

Nasza oferta obejmuje usługowe gięcie nie tylko rur, ale także płaskowników, prętów i profili. Nieustannie inwestujemy w nowy sprzęt, a w naszym parku maszynowym znajdują się innowacyjne maszyny do gięcia profili i rur z dociskiem hydraulicznym, które umożliwiają szeroki zakres gięcia – obecnie podejmujemy się zleceń obejmujących gięcie rur o średnicy od 14 mm do 60,3 mm. Nowoczesny sprzęt, na którym pracujemy na co dzień, sprawia że możemy wykonywać projekty wydajnie, zapewniając jednocześnie konkurencyjne ceny.

W naszej pracy podejmujemy się także nietypowych zleceń, takich jak gięcie rur stalowych, aluminiowych i nierdzewnych, które mają nietypowe, trudne do obróbki kształty. Za każdym razem zwracamy dużą uwagę na estetykę. Dbamy o to, aby na powierzonym nam materiale nie było garbów, dzięki czemu wykonywane przez nas gięcia cechują się precyzją wykonania, a także ogromną trwałością. Zanim podejmiemy się zlecenia, wykonujemy odpowiednie próby technologiczne oraz dokonujemy precyzyjnego obliczenia wszystkich niezbędnych parametrów.

Jakość naszej pracy to efekt doświadczenia naszego zespołu specjalistów, jak również korzystania z precyzyjnych maszyn. Od strony technicznej, giętarki, na których pracujemy, cechują się wyższą mocą w porównaniu do tradycyjnych urządzeń tego typu, wykonane są ze spawanych blach stalowych oraz zapewniają gięcie materiałów o różnych kształtach i stworzonych z różnych materiałów. Maszyny te są niezawodne także za sprawą specjalnych przycisków na panelu sterującym. 

Zapraszamy klientów z Gliwic oraz okolic do skontaktowania się z naszym przedstawicielem, który postara się Państwu pomóc. Więcej o gięciu rur TUTAJ.