Woj. Pomorskie

Gięcie rur Gdynia

  • Home
  • Gięcie rur Gdynia
gięcie rur Gdynia

Zakresy: fi 14 – fi 60,3

Giętarki: automat, półautomat

Certyfikat ISO: ISO 9001-2015, ISO 1090, ISO 3834

Posiadamy bogate doświadczenie w usługowym gięciu rur, płaskowników, profili oraz prętów. Nasz park maszynowy posiada najnowocześniejsze giętarki do rur i profili umożliwiające seryjną produkcję detali giętych. Posiadamy giętarki automatyczne oraz półautomaty. Na dzień dzisiejszy możemy zaoferować gięcie rur o średnicach mieszczących się w zakresie 14-60,3mm.

Giętarki, jakie używamy w swojej pracy charakteryzują się przede wszystkim

Cena za usługę gięcia uzależniona jest przede wszystkim od rodzaju obrabianego materiału oraz wielkości zamówienia. Nie boimy się również podejmowania bardzo nietypowych zleceń, opierających się na gięciu rur stalowych, nierdzewnych czy aluminiowych o wymagających kształtach.

W swojej codziennej pracy dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas zagięcia w materiałach zawsze powstawały z należytą precyzją i estetyką. Bardzo starannie pochodzimy do kwestii związanej z eliminacją powstałych garbów na całej długości wykonywanego gięcia.

Staramy się przede wszystkim, aby każdemu naszemu klientowi zaoferować

Oferujemy profesjonalne gięcie rur i profili przy użyciu nowoczesnych giętarek o dużych możliwościach i szerokim zakresie gięcia. Usługi gięcia rur realizujemy dla odbiorców w całym kraju. Są to między innymi firmy z Gdyni, Gdańska, Bydgoszczy, Poznania czy Torunia. Gięcie rur zamawiają u nas również firmy z Niemiec.

W swojej pracy stawiamy na dokładność, dzięki czemu uzyskujemy wysoką estetykę produktu. Eliminujemy wszelkiego rodzaju garby na całej długości gięcia. Możecie Państwo liczyć na pełen profesjonalizm od wyceny aż po wysyłkę towaru. W swoim zespole posiadamy doświadczonych projektantów, którzy mogą wykonać dla Państwa indywidualny projekt.

Gięcie rur w BG Technology to przede wszystkim

Zapraszamy serdecznie firmy z Gdyni i okolic do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania związane z gięciem.