Woj. Pomorskie

Gięcie rur Gdańsk

  • Home
  • Gięcie rur Gdańsk
Gdańsk gięcie rur

Zakresy: fi 14 – fi 60,3

Giętarki: automat, półautomat

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: ISO 9001-2015, ISO 1090, ISO 3834

Oferujemy profesjonalne gięcie rur i profili przy użyciu nowoczesnych giętarek o dużych możliwościach i szerokim zakresie gięcia. Dbając o rozwój naszego parku maszynowego zakupiliśmy 2 giętarki do różnych średnic – aktualnie jesteśmy w stanie wykonać gięcie średnic od 14mm do 60,3mm.  Maszyny zapewniają gięcie różnych kształtów oraz niezawodną pracę.

Usługi gięcia rur realizujemy dla odbiorców w całym kraju. Są to między innymi firmy z Gdańska, Warszawy, Bydgoszczy, Poznania czy Wrocławia. Gięcie rur zamawiają u nas również firmy z Niemiec.

W swojej pracy stawiamy na dokładność, dzięki czemu uzyskujemy wysoką estetykę produktu. Eliminujemy wszelkiego rodzaju garby na całej długości gięcia. Możecie Państwo liczyć na pełen profesjonalizm od wyceny aż po wysyłkę towaru. W swoim zespole posiadamy doświadczonych projektantów, którzy mogą wykonać dla Państwa indywidualny projekt.

Gięcie rur w BG Technology to przede wszystkim

Koszty usługi gięcia rur zależą przede wszystkim od wielkości zamówienia oraz poziomu skomplikowania. Na początku zawsze bardzo skrupulatnie obliczamy wszystkie parametry oraz wykonujemy próbę technologiczną. Po ustawieniu maszyn jesteśmy w stanie pracować wydajnie i wykonywać gięcie dużymi seriami.

Zapraszamy serdecznie firmy z Gdańska i okolic do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania związane z gięciem.