Woj. Śląskie

Gięcie rur Częstochowa

  • Home
  • Gięcie rur Częstochowa
Częstochowa gięcie rur

Zakresy: fi 14 – fi 60,3

Giętarki: automat, półautomat

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne usługi:

Zajmujemy się usługowym gięciem rur, płaskowników, prętów i profili. Jesteśmy w posiadaniu nowych giętarek z dociskiem hydraulicznym oraz giętarek do rur o szerokim zakresie gięcia, zarówno automatycznych, jak i półautomatycznych – wszystkie znajdują się w naszym nowym parku maszynowym. Oferujemy usługę gięcia rur o średnicy od 14 mm do 60,3 mm. Atrakcyjna cena i wysoka wydajność to nasze znaki rozpoznawcze.

Gięcie rur Częstochowa

Giętarki, na których pracujemy, charakteryzują się możliwością gięcia różnych materiałów w różnych kształtach, wyższą mocą w stosunku do standardowych giętarek, niezawodnością gwarantowaną dzięki specjalnym przyciskom na panelu, bardzo mocnym silnikiem hydraulicznym napędzającym obie osie urządzenia, a także wykonaniem ze spawanych stalowych blach.

Cena gięcia jest zależna od wielkości zamówienia oraz materiału. Oferujemy także gięcie rur nierdzewnych oraz aluminiowych. Zagięcia, które wykonujemy, są zawsze estetyczne oraz precyzyjnie zrealizowane, przede wszystkim za sprawą stosowania technologicznie zaawansowanych, innowacyjnych urządzeń, a także korzystania z wiedzy i doświadczenia grupy profesjonalistów, wykluczamy garby na całej długości gięcia rury. Zanim przystąpimy do seryjnego zlecenia, za każdym razem kontrolujemy wszystkie parametry podczas próby technologicznej, a także stosujemy szereg specjalistycznych obliczeń.

BG Technology oferuje gięcie rur nierdzewnych, stalowych oraz aluminiowych. Współpraca z nami to przede wszystkim:

Wykonujemy gięcie rur nie tylko dla klientów z Częstochowy. Posiadamy odbiorców w całej Polsce, a także innych krajach europejskich . Zapraszamy klientów z Częstochowy oraz okolic do skontaktowania się z naszym przedstawicielem, który postara się Państwu pomóc. Więcej o gięciu rur TUTAJ.