Woj. Podlaskie

Gięcie rur Białystok

  • Home
  • Gięcie rur Białystok
Białystok gięcie rur

Zakresy: fi 14 – fi 60,3

Giętarki: automat, półautomat

Teren działania: Cała Europa

Certyfikat ISO: 9001-2015

Inne usługi:

Specjalnością firmy BG Technology jest usługowe gięcie rur, profili, prętów i płaskowników przy wykorzystaniu najnowocześniejszych giętarek.  Dzięki permanentnym inwestycjom w park maszynowy oraz zatrudnianiu specjalistów od gięcia i walcowania rur możemy uchodzić za jednego z liderów w kraju jeśli chodzi o tego typu usługi. W tej chwili możemy zaoferować następujący zakres gięcia – rury od 14 mm do 60,3 mm. Dzięki rozwojowemu podejściu do usług gięcia rur możemy podejmować się obróbki nawet skomplikowanych zleceń.

Wspieramy outsourcing produkcyjny w gięciu rur

Pomagamy firmom produkcyjnym w przeniesieniu całości lub części ich produkcji do nas. Zwłaszcza w zakresie gięcia i walcowania rur. Takie podejście sprawia, że firma produkcyjna uwalnia kapitał ludzki, nie inwestuje w środki trwałe, oszczędza na przyrządach, drogich kamieniach do giętarek i wielu innych aspektach. Gotowe detale gięte dostarczamy na czas pod wskazany adres. Przejmujemy nawet duże serie produkcyjne.

Wykonujemy gięcie rur nie tylko dla klientów z Białegostoku. Posiadamy odbiorców w całej Polsce, a także w takich krajach jak Niemcy, Szwecja, Czechy czy Wielka Brytania. Odległość nie ma dla nas najmniejszego problemu. Posiadamy własny transport, którym możemy na Państwa życzenie przewieźć zamówiony towar lub wysyłamy produkty poprzez zewnętrzną firmę transportową. Wyróżniamy się jakością wykonania oraz terminowymi dostawami. Dzięki takiemu podejściu zyskujemy coraz lepszą opinię wśród odbiorców z całej Europy.

Ukierunkowanie na jakość

Wykonujemy profesjonalne gięcie CNC rur,  prętów, płaskowników czy profili. Najlepsze na rynku giętarki umożliwiają regulację nacisku stempla. Dzięki temu gięcie jest bardzo precyzyjne, a otrzymane produkty zgadzają się z projektem Posiadamy w parku maszynowym giętarki do różnych średnic oraz kształtów.

Warto nam zaufać. Stawiamy na wysoką jakość od projektu, poprzez wykonanie i obsługę klienta.  Dbamy o indywidualne podejście do każdego tematu. Nasi klienci cenią sobie uczciwość i szczerość – jest możliwość spotkania i sprawdzenia jak pracujemy. Nasze giętarki gwarantują ponadto precyzję oraz wysoką powtarzalność produkcyjną. Oferujemy konkurencyjne ceny. Zapraszamy klientów z Białegostoku oraz okolic do skontaktowania się z naszym przedstawicielem, który postara się Państwu pomóc. Więcej o gięciu rur TUTAJ.